Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
19 yaşındaki Ece denizde hayatının şokunu yaşadı! Yüzerken bacağına yorgun mermi isabet etti

Hamidiye Mahallesi sahilinde denizde yüzerken bacağına yorgun mermi isabet eden İslamoğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyat edildi. İslamoğlu’nun ayağından çıkarılan mermi çekirdeği incelenmek üzere polis ekiplerine teslim edildi. İslamoğlu, ameliyat zaman en yenirası taburcu edildi.

AYAĞINA TAŞ ÇARPTIĞINI DÜŞÜNDÜ

Pazar ilçesindeki evinde 2 ay istirahat etmesi gereken Ece İslamoğlu, gazetecilere onayladığı konuşmada, olay günü ayağına taş çarptığını düşünerek ağrı hissettiğini, bakınca bacağının delindiğini gördüğünü söyledi.

ss

‘BİR SANTİM DAHA GİTSE SAKAT KALIRDIM’

Olay konuminde bulunanların özüsini hastaneye götürdüğünü ifade eden İslamoğlu, “Mermi kemiğe çok yakın olduğu için ameliyat ile almak zorunda ktopladılar. Kurşun bayağı derine gitmiş. Şükürler olsun, boynuma, beynime, kalbime gelmedi. Allah’a şükür bacağıma geldi. Bir santim daha gitse sakat kalırdım. Kemiği teğet geçmiş.” diye meseleştu.

Üniversite sınavına girdiğini belirten İslamoğlu, “Silah sıkan kişinin izlemesini çok istiyorum. İnşallah izler. Bir iki aylık hayatıma engel oldu, yürüyemiyorum. Çok zor ihtiyaçlarımı karşılıyorum. İnşallah erken iyileşir ve üniversiteye gidebilirim. İnsanlar, üzüntülerinde, sevinçlerinde, düğünde her şekilde silah atıyorlar. Başlarına gelmedikçe anlamayacaklar. Yarın bir konumde özüsinin, kızının ailesinin başına gelebilir.” ifadelerini kullandı. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da polisten 'dar alan' uygulamasıİstanbul’da polisten ‘dar alan’ uygulaması
Çok konuşulan Çok meseleşulan “Odtufans”ta olabilen oldu!
Bomba iddia! Bu sözler gündeme oturacak: Maaşın miktarını bile söylerimBomba iddia! Bu konuşmalar gündeme oturacak: Maaşın miktarını bile söylerim