Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
2 çocuğunun gözleri önünde öldürülmüştü! Korkunç cinayetin arkasından Amazon’un eski yöneticisi olan koca oldu

Meksika şu sıralar Amazon Meksika’nın eski CEO’su Juan Carlos Garcia’nın karısı Abril Pérez Sagaón’un öldürülmesiyle ilgili çıkan çarpıcı bilgilerle çalkalanıyor. Öyle ki çıkan havadisler ülke gündemini salladı. Çünkü eski CEO Juan Carlos Garcia’nın karısını öldürmesi için tetikçiye para ödediği ortaya oldu. Garcia, karısına 2 çocuğunun gözleri önünde dehşeti yaşatan tetikçinin arkasındaki kişi olmakla suçlandı. Yaşananlar gerçekten de kan dondurdu.

İKİ ÇOCUĞUNUN ÖNÜNDE ÖLDÜRÜLDÜ! MEĞER KOCASI..

Eski CEO’nun karısı Abril Pérez Sagaón, 2019 yılında Mexico City’de iki çocuğunun gözü önünde bir arabada başından vurularak öldürülmüştü. Pérez’in öldürülmesi Meksika genelinde büyük öfkeye yol açmıştı.

Insider’ın havadisine göre; Bu 7 gün Mexico City’de start veryan cinayet davasında, Amazon Mexico’nun eski CEO’su Juan Carlos Garcia 2019’da ayrı yaşadığı karısını öldürmesi için iki tetikçiye 9 bin abd abd dolarıı ödemekle suçlandı.

eşi

“DURUŞMADAN ÖNCE ÖLDÜRÜLÜRSE FAZLADAN 2.500 DOLAR”

Öte yandan, tetikçilerden biri önemli bir itirafta bulundu. Buna göre Garcia, karısının özüsine karşı açtığı davanın yaklaşan duruşmasından önce öldürülmesi halinde fazladan 2.500 abd abd dolarıı ödemeyi teklif etti.

Garcia’nın karısı Abri Pérez Sagaón, kocasını uyurken özüsini beyzbol sopasıyla dövmekle suçlamış ve zaman en yenira boşanma davası açmıştı.

INTERPOL PEŞİNDE

Yetkililer García’nın cinayetten günler zaman en yenira ABD’ye kaçtığını ve bildirildiğine göre Meksika’daki Tijuana şehri üzerinden ABD’deki San Diego’ya geçtiğini düşünüyorlar. Bazı kaynaklarda ise Interpol’ün her konumde Garcia’yı aradığı belirtildi.

García başarılı bir iş adamı olarak tanınıyordu. Şirket 2014’te ilk ofisini açtığında Amazon Meksika’nın CEO’su olarak seçilmişti ve 2017 yılına görecek şekilde da bu görevini sürdürdü.

Pérez’in akrabaları ise öldürülmesinden García’nın sorumlu olduğuna inandıklarını söyledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in görüntüleri çok konuşulacak! İsveç Başbakanı ile kayıkta...NATO Genel Sekreteri Stoltenberg’in görüntüleri çok meseleşulacak! İsveç Başbakanı ile kgünikta…
İstanbul’un göbeğinde Abdullah Öcalan sloganları attılarİstanbul’un göbeğinde Abdullah Öcalan sloganları attılar
AFAD'tan telefonlara "hayati uyarı kodu"AFAD’tan telefonlara “hayati dikkat kodu”