Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
5 yıldır gitmediği hastane kalmadı! Kumaş arabası ayağına düştü, hayatı kabusa döndü

Diyarbakır’da yaşayan 30 yaşındaki Uğur Ekin, 2018 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir tekstil fabrikasında çalıştığı sırada kaza geçirdi. Ekin, ram operatörü olarak gece vardiyasında çalıştığı sırada yaş kumaş taşırken, kumaş arabasının tekeri kırılıp da sol ayağının üzerine düşmesiyle kaza geçirdi. Sabah hastaneye giden Ekin, tedavi altına yapıldı. Buradan farklı birimlere sevk edilen Ekin, 5 yılda gidilmedik hastane ve doktor bırakmadı. Hiçbir hastane ve doktorda sol ayağında oluşan şişliğe teşhis meselelmadığını belirten Ekin, çalıştığı fabrikanın da ihmali olduğunu ileri sürerek hayatının kabusa döndüğünü, hiçbir konumde çalışmadığı için maddi imkansızlıklar yaşadığı aktararak tedavi için ilgililere çağrıda bulundu.

AW749645_02

‘SAĞLIĞIMDAN DOLAYI ÇALIŞAMIYORUM’

2018 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde çalıştığını aktaran Uğur Ekin, bir tekstil firmasının fabrikasında ram operatörü olarak çalıştığını ifade etti. Ekin, “Yaş kumaş taşırken, kumaş arabasının tekeri kırıldığı için ayağımın üzerine düştü. Üzerine düştüğü gibi ayağımı ettim. Gece vardiyasında çalışıyordum. Gece vardiyasında çalıştığım için hastaneye de götürmediler. Sabah geç saatte özü arabalarıyla beni götürdüler. Devlet hastanesi kzamanıtlarında hepsi var. Acilden giriş edildi, kalp damara sevk edildi. Orada tedavime devam ettim. O günden devamında sağlığımdan dolzamanı da çalışamıyorum” dedi.

AW749645_07

‘TEDAVİ OLAMADIĞIM İÇİN AYAĞIM BU ŞEKİLDE OLDU’

“Çalıştığım zaman da 1-2 ay çalışmadan devamında hastalanıyorum ve çalışamıyorum” diyen Ekin, “Daha devamında devlet hastanesinden üniversite hastanesine gönderildim. Orada tedaviye devam ettim, en yeniuç vermedi. Trakya Üniversitesine gittim. Orada da tedavi ettim ama herhangi bir çözüm bulamadık. Çalıştığımda hastalanıyorum bu yüzden engelli raporu çıkardım. Ona da yüzde 36 verildi. AradaN 1-2 sene geçti yine rapor çıkartmaya çalıştım bu sefer aynı hastanede raporumu düşürdüler. Herhangi düzgün bir tedavi yok, teşhis yok. Tedavi olamadığım için ayağım bu şekilde oldu. Onun acısını çekiyorum. Doktorlara gidiyorum düzgün bir tedavi önermiyorlar ve bakmıyorlar. Hayatım kabusa döndü. Yetkililerden yardım istiyorum, buna bir çözüm istiyorum” şeklinde meseleştu. (İHA)

AW749645_01

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bakan Soylu duyurdu! Sabah 05.00'te başladı, 130 kişiye gözaltıBakan Soylu duyurdu! Sabah 05.00’te start verdı, 130 kişiye gözaltı
İki lidere önemli mesajlar! İki lidere önemli mesajlar! “Geri dönün”
Böyle anket sonucu ne görüldü ne duyuldu! Böyle anket en yeniucu ne görüldü ne duyuldu!