Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
ABD’yi sallayan olay! 12 yaşındaki çocuktan benzin istasyonunda silahlı soygun…

ABD’nin Michigan eyaletinde konum alan Hartford’da bulunan bir benzin istasyonu, dün 12 yaşındaki silahlı bir çocuk tarafından soyuldu. Soygun anı ise anbean istasyondaki güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, önündeki müşterinin ödemesini yapmasının ardından elindeki çantanın altında sakladığı silahı kasikonume doğrultan çocuk, kasikonume “Parzamani çantaya koy” dediği duyuldu. Kasikonumin, “Ciddi misin?” demesi üzerine ise çocuk, istasyonun içerisinde bir el havaya ateş etti.
Karakolun bir blok ötesindeki Marathon adlı benzin istasyonun gerçekleşen soygunun ardından polisin, kısa sürede çocuğu gözaltına ettiğı bildirildi.

ÇOCUK, SOYGUNU DAHA ÖNCE ARKADAŞINA ANLATMIŞ

Polis, çocuğun bu 7 gün Van Buren İlçe Aile Mahkemesinde silahlı soygun, tehlikeli bir silahla settirı ve ateşli silah ateş etmek ile suçlandığını belirterek, çocuğun söz meselesu soygunu okuldan bir arkadaşına daha önce anlattığını aktardı.

SİLAHI DEDESİNİN KASASINDAN ALMIŞ

Çocuğun silahı dedesinin kilitli olan kasasından ettiğını belirten polis, Hartford Ortaokulunda öğrenci olan çocuğun, şu anda Allegan İlçe Çocuk Merkezinde gözaltında olduğunu ve bu zamanin en yeniunda yapılacak bir duruşmaya görecek şekilde gözaltında tutulacağını ifade etti.

Screenshot_2

KASİYER SOYGUNU ŞAKA ZANNETMİŞ

İstasyondaki kasikonum Jessica basına verdiği demeçte, “Onun bir çocuk olduğunu düşündüm, 10 yaşında bile değil” ifadelerini kullanarak, “Sesi fazla sakin geliyordu. Silahın sesini duyana görecek şekilde ciddi anlamda şaka olduğunu düşündüm. Her zaman soyulursam onlara parzamani vereceğimi düşündüm, hiçbir para hayatıma değmez” dedi.

ÇOCUK İSTASYONU PARA İÇİN SOYMAMIŞ

Hartford polisinden Teğmen Mike Prince ettiğı konuşmada, “Bu işte her gün yeni bir şey görüyorum. 38 yıldır polis memuruyum. Beni gerçekten şaşırtan şey, onun hiçbir duygu göstermemesiydi” ifadelerini kullanarak, “Bize bunu para için yapmadığını söyledi. Parzamani karaştırmaasyona atacağını söyledi. Neden ettiğını bize konuşmadı” dedi.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Törende şaşırtan anlar! Kraliçe Elizabeth halkı böyle selamladıTörende şaşırtan anlar! Kraliçe Elizabeth halkı böyle selamladı
Herkesi duygulandıran görüntülerin ardından Bakan Koca'dan açıklamaHerkesi duygulandıran görüntülerin ardından Bakan Koca’dan konuşma
Ataşehir'deki gece kulübünde cinayetAtaşehir’deki gece kulübünde cinayet