Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
AK Partililerden Ümit Özdağ’a çok meseleşulacak teklif! ‘Gelin sizi üye yapalım’

Ümit Özdağ Samsun’da ilk olarak Tütün İskelesi’nde partililer ile buluştu. Buluşmanın ardından esnaf ziyaretine start veryan Özdağ, meydana geldiğinde AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı’nın standını gördü. Buradaki görevlilere selam veren Özdağ, “Arkadaşlar nasılsınız. Duydum ki Suriyelileri yollamak için imza topluyormuşsunuz. ” dikonumek espri uyguladı.

‘SİZİ ÜYE YAPALIM’

Özdağ’a cevap veren AK Parti’liler ise, “Standımıza hoş geldiniz. Sizi üye yapalım. Şu anda Suriyeliler peyderpey gidiyorlar zaten. 600 bin gitti, 400 bin Suriyeli de yılbaşına görecek şekilde gidecekler. Misafir olarak geldiler ve gidecekler. Sizlere çay ısmarlayalım” şeklinde cevap verdi.

CS

KUŞ YEMİ DAĞITAN ÇOCUK SURİYELİ ÇIKTI

Esnaf ziyareti sırasında bir esnafın, “Başkanım, bu yemden almazsanız başkan olamazsınız” sözü üzerine geri dönen ve 10 TL’lik kuş yemi satın alan Ümit Özdağ, ardından yemi dağıtmak üzere meydanda gördüğü 3 yaşındaki çocuğa verdi. Çocuğun Suriyeli olduğunu daha devamında anlayan Özdağ, işaretlerle yemi kuşlara vermesini anlatmaya çalıştı.

AW692357_06

‘VATANLARINA DÖNMELERİNİ İSTİYORUZ’

Yol boyunca gördüğü herkese “Sığınmacıları gönderecek miyiz?” şeklinde soru soran Özdağ, başkan olmak için yem dağıttırdığı çocuğun Suriyeli çıkması üzerine uyguladığı konuşmada, “Ülkemizde yaşayan hiçbir sığınmacının kötü muamele görmesini istemiyoruz. Vatanlarına dönmelerini istiyoruz. Ülkemizde oldukları sürede güven içerisinde olmalılar. Kendilerine yönelik fiziksel bir settirı olmamalı çünkü burası Türkiye. Buraya gelenler Türkiye Cumhuriyeti’nin sağladığı güvenlik içerisinde hayatını geçirmeli ama en yeniunda vatanına dönmeli. Bu süre içerisinde tabii ki karşılaştığımız insana olumsuz bir tavır sergilemeyeceğiz. Karşımızda neticede bir anne ve 3 yaşındaki çocuğu vardı. Biz onların özü vatanlarında yaşamalarını istiyoruz. Dönmeleri için de her türlü tedbiri alacağız. Burada oldukları sürece de onlara kötü davranmayacağız” ifadelerini kullandı.

dss

Öte yandan Özdağ’ın Samsun’daki Zafer Partisi İl Binası’nın ard katının Iraklı Dr. Mustafa Alhamidi tarafından muayene olarak kiralanması da dikkat koydu. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kadın kılığına girip hırsızlık yapmasıyla ünlenmişti! Daha 18 yaşında... Yine yakalandıKadın kılığına girip hırsızlık yapmasıyla ünlenmişti! Daha 18 yaşında… Yine yakalandı
Eşini genital bölgesinden av tüfeğiyle vurdu! Sosyal medya paylaşımları...Eşini genital bölgesinden av tüfeğiyle vurdu! Sosyal medya paylaşımları…
Canlı yayında hesapları altüst edecek iddiaCanlı yzamanında hesapları altard edecek iddia