Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
AK Parti’nin İstanbul adzamanı kim olacak? Adil Karaismailoğlu’ndan dikkat çeken yanıt

2024’te yapılacak konumel seçimler için kulisler yavaş yavaş hareketlenmeye start verdı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden yaklaşık bir yıl devamında yapılması planlanan belediye başkanlığı seçimleri için partilerin hazırlıkları şimdiden start verdı. Kamuoyunda en çok “İstanbul’da AK Parti’nin belediye başkan adzamanının kim olacak?” sorusunun yanıtı merak edilirken, adaylık için ismi geçen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan konuşma geldi.

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NDAN ‘ADAY MISINIZ?’ SORUSUNA YANIT

Marmaray’da CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk’ün sorularını yanıtlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu verdiği röportajda adaylıkla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

fdsgs

Söz meselesu röportajda Karaismailoğlu’na “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na aday olacak mısınız?” sorusu yöneltilirken, Bakan Karaismailoğlu cevabında şu ifadeleri kullandı:

“İLERİDE KONUŞULUR, TARTIŞILIR”

“Ben İBB’de 24 yıl çalıştım. Ulaşımla ilgili İstanbul’un bütün ulaşım altyapısını planlayan ekibin başında olan birisiydim. Bugün de Allah nasip etti. Bütün Türkiye’ye hizmet eden noktaya geldik. Yani çalışma sınırlarımız genişledi. Şimdi Türkiye’nin bütün illerine ve orada vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu bütün projelerin içeriğinde çalışma gururunu yaşıyorum. Sonuçta bütün Türkiye’ye hizmet ediyorum. Bu Türkiye’nin içerisinde İstanbul da var. İstanbul’a da hizmet etme fırsatı, imkanı sağladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin bakanı olmak, bundan gurur verici daha ne olabilir. Ulaştırma Bakanı’yım. Hem İstanbul’a hem Türkiye’ye hizmet ediyorum. Allah nasip etti böyle görevlere geldik. 3-4 yıl önce ‘Ulaştırma Bakanı olacaksın’ deselerdi gülerdim. Allah vatanımıza, milletimize hizmet imkanı vermiş bize. Bizde bugünü en iyi nasıl değerlendiririz onun çabası içindeyiz. Onlar da ileride meseleşulur, tartışılır”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! "3 bin kişiye hizmet verecek! Türkiye'nin en büyüğü"Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! “3 bin kişiye hizmet verecek! Türkiye’nin en büyüğü”
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni indirim açıklaması! 'Büyükbaş hayvan etleri de indirimli satılacak'Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni indirim konuşması! ‘Büyükbaş hayvan etleri de indirimli satılacak’
Anneleri kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu, babaları da kabul etmediAnneleri kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu, babaları da kabul etmedi