Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Akıntıya kapılan hemşirelerden kahreden havadis! Bir kişiyi arama çalışmaları devam ediyor

Olay, saat 17.00 sıralarında Pervari ilçesine bağlı Beğendik beldesinde bulunan Botan Çzamani’nda meydana geldi. Bir grup sağlık çalışanı, piknik yapmak için bölgeye gitti.

ELİNİ YIKARKEN DENGESİNİ KAYBETTİ

Çay kenarında piknik yapan sağlıkçılardan hemşire Halime Timurtaş, elini yıkadığı sırada dengesini kaybederek suya düştü. Akıntıya kapılan Timurtaş’ı gören arkadaşları da suya girip kurtarmak istedi. Suya giren bazı kişiler tarafından Halime Timurtaş çaydan çıkarılırken, o sırada çevredekiler durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay konumine gelen ekipler, Timurtaş’a kalp masajı uyguladı. Timurtaş, yapılan hepsi müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

aaaaBaşlıksız-1

BİR KİŞİYİ ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Çaya giren 5 kişi de vatandaşlar tarafından kurtarılırken, hemşire Eyyüp Güneş ise kayboldu. Bölgeye çok szamanida arama- kurtarma ekibi sevk edildi. Ekiplerin Botan Çzamani’nda start verttığı arama- kurtarma çalışması devam ediyor. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dehşet anları kamerada! 10 yıl önce boşandığı eski eşini bıçakladı... Dehşet anları kamerada! 10 yıl önce boşandığı eski eşini bıçakladı… “Şans eseri yaşıyorum”
'Biz din adamıyız, masanın arkasında anlat'‘Biz din adamıyız, masanın arkasında anlat’
Kaybolan helikopterdeki Türklerin kimlikleri belli olduKaybolan helikopterdeki Türklerin kimlikleri belli oldu