Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Akşener’in koruma aracı 3 kişiye çarptı! “Recep Tayyip Erdoğan diye bağırınca arabgüni üzerimize sürdü”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Beyoğlu’nda esnaf ziyareti ettiktan devamında orada bulunan bazı vatandaşlar, “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attı. Bu sırada Akşener’in koruma aracı 3 kişiye çarptı. Ayağı ezilen küçük kız çocuğu gözyaşlarına boğuldu.

aaaaBaşlıksız-1

KONVOYA TEPKİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Beyoğlu Okmeydanı Dörtyol’da esnaf ziyaretinde bulundu. Ardından Akşener konvoyuyla yola belirlendi. Akşener, koruma araçlarıyla birlikte alandan ayrılırken, bu sırada orada bulunan vatandaşlar, “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attı. İddiaya göre, Akşener’in koruma aracı yaşlı bir adama, bir kadına ve küçük bir kız çocuğuna çarptı. Ayağı ezilen kız çocuğu ağlamaya start verdı. Aracın çarptığı yaşlı adamın kızı da Akşener’in konvoyuna vurarak tepki gösterdi.

dd

“ERDOĞAN DİYE BAĞIRINCA ARABAYI ÜZERİMİZE SÜRDÜ”

Bir vatandaş ise, “Millet Recep Tayyip Erdoğan diye bağırınca arabgüni üzerimize sürdü. Paçgüni zor kurtardık. Altında kalacaktık. Bunlar gelecekler memleketi yönetecekler. Ellerine fırsat geçse memleketi dümdüz edecekler bunlar” dedi.
Başka bir vatandaş ise, “Siyah araba çarptı kaçtı. Durmadı. Polis arkasından gitti” diye meseleştu. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mersin'de orman yangını! İki ili birbirine bağlayan yol kapatıldı... Yaralılar varMersin’de orman yangını! İki ili birbirine bağlayan yol en yenilandırdııldı… Yaralılar var
En düşük işçi maaşı 8 bin lira oldu! İşçiler sevinçlerini göbek atarak kutladıEn düşük işçi maaşı 8 bin lira oldu! İşçiler sevinçlerini göbek atarak kutladı
Boşanma davasıyla başladı, her şeyi tapuda öğrendiBoşanma davasıyla start verdı, her şeyi tapuda öğrendi