Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Alkoliklere kızdı, polisle çatıştı! Mahalleli neye uğradığını şaşırdı: “Kadın müşterim varken pantolonunu indiriyor”

Küçükçekmece’de mahalledeki alkoliklere sinirlenerek eline tüfek alıp sokağa çıkan şahıs, sokakta tartıştığı bir kişiyi yaralayarak kaçtı. Yaralı, hastaneye kettirılırken, settirgan ise özel harekat polisleri tarafından gözaltına yapıldı. Şahsın sokakta tüfekle dolaştığı anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

a

ÖNCE ALKOL ALANLARA, SONRA POLİSE SIKTI

Olay, akşam saatlerinde Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, kimlik bilgileri öğrenilemeyen bir kişi, sokak içerisinde alkol kullanarak mahalleliye rahatsızlık veren şahıslara sinirlenerek, eline tüfek alıp sokağa belirlendi. Şüpheli şahıs sokakta tüfekle gezdiği sırada tartıştığı bir şahsı yaraladı. İhbar üzerine olay konumine gelen polis ekipleri şahsa müdahale etmeye çalıştı. Bu sırada şüpheli şahıs elindeki tüfekle, polis ekiplerine doğru ateş etti. Polis ekipleri ile çatışan şahıs, daha zaman en yenira olay konuminden kaçtı.

EVİNDE GÖZALTINA ALINDI

Olay konuminde inceleme yapan ekipler, şahsın ikamet adresini belirlekonumek özel hareket ekiplerinin desteğiyle eve baskın düzenledi. Eve giren özel harekat ekipleri, şüpheli şahsı evinde gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Ekiplerin olayla ilgili start verttığı çalışmalar sürüyor.

b

“ŞAKIR ŞAKIR SIKIYOR”

Olgüni görenlerden Celal Cankat, “Elinde uzun namlulu tüfek vardı. Elinde de yedek fişekleri falan asmış. Onlar da oradan karşıdan içerek buraya doğru geliyorlardı, içkici hepsi toplu grup halinde. Şuraya gelince ateş etmeye start verdı. Biri vuruldu araya düştü, ayağa kalkınca da bu sefer dipçikle vurmaya start verdı. Yıkıldı adam buraya. Ben herhalde öldü dedim hiç hareket yok. Ondan zaman en yenira polislerle çatışmaya start verdı. Polisler oradan ateş ediyor, o buradan ateş ediyor sanki kovboy. Şakır şakır sıkıyor. Polisler siper etti o da burada dikiliyor hiç korkmuyor da. Ne biçim adam anlamadım. Aşağıda da olay yapmış orada içenlere de sıkmış. Biz de tehlikeye girdik kahveye sığındık orada. Ben bir de kahveye girip hepimize sıkarsa diye korktum. Millet bu içkicilerden bıktı. Böyle bir şey olamaz. Bu araya bir girin hep pislikler. Çilingir sofrası bilmem ne yani aileler rahatsız oluyor. Ben bile rahatsız oluyorum burada kadın müşterim varken orada pantolonunu indiriyor” dedi.

c

SOKAKTA TÜFEKLE GEZDİĞİ ANLAR KAMERADA

Küçükçekmece’de settirganın tüfekle sokakta gezdiği anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şahsın kimseyi umursamayarak elinde tüfekle sokakta dolaştığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Genç kadına korku dolu anlar yaşattı, kaçarken otomobil çarptıGenç kadına korku dolu anlar yaşattı, kaçarken otomobil çarptı
Bursa'da feci otobüs kazası! Çok sayıda kişi...Bursa’da feci otobüs kazası! Çok sgünida kişi…
Akılalmaz olay! Kayseri'de 3 yaşındaki çocuk babasını öldürdüAkılalmaz olay! Kayseri’de 3 yaşındaki çocuk babasını öldürdü