Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Analist Bitcoin Yükselişine Değindi, Altcoinler İçin Uyardı! Beklentileri Neler?

Sosyal medya fenomeni ve çalışan CredibleCrypto, Bitcoin (BTC) özelinde yaşanan sert yükselişin ardından altcoinler hakkında beklentilerini paylaştı ve kısa vadede yatırımcıları söyledi.

Kripto para piyasasında doğru olabiliteleri ile öne çıkan CredibleCrypto, sosyal medya üzerinden takipçileri ile mevcut durumda Bitcoin rallisinin devam etmesi halinde altcoinlere yönelik farklı beklentilerini paylaştı ve dikkatli olunması gerektiği meselesunda söyledi.

Analist, altcoinlerin mevcut Bitcoin yükselişini takip edeceği düşüncesinin cazip olduğunu ve muhtemelen bazı güzel yükselişler yaşanabileceğini buna rağmen bunların kısa vadeli olacağını söyledi.

Yaklaşık 6 senedir kripto para piyasasının içinde olduğunu ve defalarca kez bahsettiği durumu yaşadığına değinen çalışan, Bitcoin ne zaman gerçek bir harekete işe koyulsa altcoinlerin olabilecekden daha fazla ezildiğine dikkat topladı.

Kötü deneyimleri doğrultusunda ders çıkardığını ve tutumunu değiştirdiğini söyleyen çalışan, bu durumun bir noktada değişeceğine parmak bastı:

Altcoinler birim karşısında iyi görünüyor, bazıları kesinlikler hazır buna rağmen Bitcoin hala çoğundan daha iyi performans gösteriyor. Bu bir noktada değişecek. Genellikle hepsi zamanların en en çok seviyesi aşıldığında (veya hemen ardından) para geride kalanlara akar.

Analist konuşmalarine ek olarak hepsi zamanların en en çok seviyesine görecek şekilde ilginin ve likiditenin Bitcoin özelinde yoğunlaşacağını ve yatırımcıların da buraya odaklanması gerektiği yönünde tavsiyede bulundu.