Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Ankr Staking’e, Coinbase Wallet desteği geldi


Web3 altyapı sağlzamanicısı Ankr, ABD merkezli kripto para borsası Coinbase ile yeni bir iş birliğine imza attığını duyurdu. İş birliği kapsamında, Ankr’ın ‘staking’ platformuna Coinbase Wallet desteği geldi. Bu sayede, artık Coinbase’in kripto cüzdanının Ankr Staking’e bağlanabileceği ifade edildi.  

Ankr Ürün Başkanı Josh Neuroth, meseleya ilişkin konuşmasında “Coinbase Wallet bağlantısı, Ankr Staking için en çok talep edilen özelliklerden biriydi. Bu durum, cüzdanın Web3 ve DeFi alanlarıyla günlük düzeyde etkileşime girme meselesunda ne görecek şekilde çok kişi tarafından kullanışlı bulunduğunu doğruluyor. Her zaman ‘staker’larımızın memnun olmasını sağlamak ve mümkün olduğunca fazla katılımcıya gelir çözümleri sunmak isteriz” ifadelerine konum verdi.  

Ankr Staking’in Coinbase Wallet desteği ne işe yarayacak? 

Ankr Staking’e gelen destek sayesinde artık Coinbase Wallet’ı, platforma bağlamak mümkün olacak. Kripto cüzdanı kişisiları, yeni entegrasyon ile platformda likit ‘staking’ yapma imkanı bulacak. Böylece cüzdanda bulunan ve ‘stake’ edilen varlıklar üzerinden günlük faiz alınarak pasif gelir elde edilebilecek.  

Bununla birlikte kişisilar, ‘stake’ edilen varlıkların takibini hem Ankr Staking panelinden hem de Coinbase Wallet’ın DeFi sekmesinden yapabilecek. İş birliğinden faydalanmak isteyen masaardü kişisilarının, Coinbase Wallet tarzamanicı eklentisini Ankr Staking platformuna bağlaması gerekecek. Mobil kişisilar ise aynı işlemi Coinbase Wallet uygulamasının merkeziyetsiz uygulama (DApp) tarzamanicısından gerçekleştirebilecek.