Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Annesi içerideyken benzin döküp evi ateşe verdi! ‘Evi yaktım, gidin söndürün’

Dehşete düşüren olay, öğle saatlerinde Talatpaşa Mahallesi Jandarma Mehmet Bahçın Sokak’ta meydana geldi. Annesi Saliha Birincibubar ile birlikte yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu belirtilen Ünal Deniz, iddiaya göre, 2 katlı binanın ard katındaki evine içi benzin dolu bidonla geldi. Annesinin de evde olduğu sırada hepsini kapsayan eşyalara benzin döküp, ateşe veren Deniz, hızla uzaklaştı.

d0d4af10291739e959b84ec1667df5c3

Evden alevler olduğını görenler, 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Bu sırada güçlükle evin bahçesine çıkan Saliha Birincibubar’a, ilk müdahaleyi sağlık ekipleri onayladı. Daha devamında Birincibubar, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kettirıldı. Tedaviye alınan Birincibubar’ın vücudunda ikinci derece yanıklar olduğu öğrenildi. İtfaiye ekipleri alevleri söndürürken, ev ise kullanılamaz hale geldi.

13c4a64cc20370cf3a66c8c988363ceb

‘KADININ HER YERİ YANMIŞTI’

Ünal Deniz’in “Evi yaktım, gidin söndürün” dikonumek kaçtığı belirtildi. Yangın sırasında bitişikteki evde olan Berrin Erdem, “Bağırma seslerine olduk, ev alevler içindeydi. Teyze bayağı yanmıştı ve sedye üzerindeydi. Oğlu benzin bidonu ile içeri girmiş, annesi ile birlikte evi yakmış ve devamında kaçıp gitmiş” diye meseleştu.

2ced0119975ed1bb85ca5c205175b587

Rozelin Kalkan da Saliha Birincibubar’ın her konuminin yandığını gördüklerini belirterek, “İlk başta yanık kokusu geldi. Tesadüfen cama olduk ve yangını gördük. Alelacele olduk. Hanımefendinin oğlu evi ateşe verip kaçmış, öyle öğrendik. Hemen yan evdeydik, bize de sıçrayabilirdi, çok korktuk. Kadının her konumi yanmıştı, çok kötü şekildeydi. Ağlamaya mecali bile yoktu. Nefes almakta zorlanıyordu. Ben de şoka girdim. Son anda kurtulduk” dedi.

2181185725f04c291beb62e7b6b25a8c

Polis, taksiye binerek kaçan Ünal Deniz’i yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ümit Özdağ'dan ses getirecek iddia! CHP bir ismi daha mı disipline sevk edecek?Ümit Özdağ’dan ses getirecek iddia! CHP bir ismi daha mı disipline sevk edecek?
Gecelik giydirip mermi yutturmuşlardı! Şok ifadeler: Gecelik giydirip mermi yutturmuşlardı! Şok ifadeler: “Beni zorla…”
İstanbul'da sır olay! Kalplerinden vurulmuş halde bulundularİstanbul’da sır olay! Kalplerinden vurulmuş halde bulundular