Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Annesi uyusun diye bagajdaki eşyaların üzerine yatırdı! 13 aylık Muhammed’in feci en yeniu…

Kaza, saat 22.30 sıralarında Aksaray-Ankara kara yolunun 12’nci kilometresinde meydana geldi. Bayram tatili için Şanlıurfa’ya giden 7 kişilik Bucak ailesi Muhammed Metin Bucak (24) yönetimindeki hafif ticari araçla Ankara’ya dönmek için yola oldu. Yolculuk sırasında 13 aylık Muhammed Melih Bucak’ın uyuması üzerine annesi Bahar Bucak, oğlunu bagajdaki eşyaların üzerine yatırdı. İddiaya göre bagaj kapağının açılması üzerine minik Muhammed Melih, eşyaların üzerinden endişe yola düştü.

BAGAJ KAPAĞI AÇILIP YOLA DÜŞTÜ, CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI 

Yaklaşık 2 kilometre gittikten zaman en yenira araçtakiler Muhammed Melih’in konuminde olmadığını fark etti. Bunun üzerine sürücü amca Muhammet Metin Bucak, araçla geri döndü. Bucak ailesi yolda ettiğı aramada başka araç veya araçların üzerinden geçmesi en yeniucu Muhammed Melih’in cansız bedenini buldu. Ardından jandarma ve polis ekipleri çağrıldı. Ekipler, Muhammed Melih’in üzerinden geçen araç veya araçların belirlenmesi için çalışma start verttı.

qq

‘BİR BAKTIK ÇOCUK YOK’

Şanlıurfa’dan bayram ziyaretine döndüklerini belirten dede Hasan Bucak, ”Biz yolda seyir halinde iken uyuyan çocuğu annesi Bahar, bagajda eşyaların üzerine koymuş ve 10 dakikada bir kontrol ediyordu. Bir baktık çocuk yok. Bagaj açılmış. Çocuk eşyaların üzerinden endişe yola düşmüş.” dedi.

Fenalaşan dede Hasan Bucak’a, olay konuminde bekleyen ambulansta müdahale edildi. Muhammed Melik Bucak’ın cansız bedeni ise Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna ktopladırıldı. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Doğum gününde evinde ölü bulundu! Yakınları yasa boğulduDoğum gününde evinde ölü bulundu! Yakınları yasa boğuldu
Liderlerden üçlü görüşme! Terörle mücadele...Liderlerden üçlü görüşme! Terörle mücadele…
İstanbul Sözleşmesi'nde karar açıklandı!İstanbul Sözleşmesi’nde en yeniuç açıklandı!