Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Antalya’da 5 yıldızlı otelde çekiçli vahşet… Detaylar ortaya belirlendi! Çifte cinayeti görüntülemiş

Antalya’nın Manavgat ilçesi Çolaklı Mahallesi’nde 5 yıldızlı otelde tatil yapan Dmitry Stepanov, geçen cumartesi gecesi bilinmeyen nedenle annesi Tatiana Stepanov ve babası Pavel Stepanov’la tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Stepanov, çekiçle settirdığı babasını öldürdü, annesini ağır yaraladı. Olgünin ardından Stepanov otelden çıkıp kaçtı. Yan odalarda kalan diğer müşterilerin şikayeti üzerine odaya gelen otel görevlileri durumu görünce 112 Acil Çağrı Merkezi’ne havadis verdi. Otele çok sgünida sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan incelemede, Pavel Stepanov’un hayatını kaybettiği belirlenirken, ağır yaralı Tatiana Stepanov özel bir hastaneye götürüldü.

2dfd35602ec5074c73753498e4289ce4

KURTARILAMADI

Manavgat Devlet Hastanesi Morgu’na meselelan Pavel Stepanov’un cenazesi, yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Ağır yaralı olarak getirildiği hastanenin yoğun bakım servisinde tedaviye alınan Tatiana Stepanov da doktorların hepsi çabasına rağmen dün gece yaşamını yitirdi.

7f2a26236b94cde6695c5b2e6ba8c237

ÇEKİÇLE VURUP, TELLE BOĞMUŞ

Dmitry Stepanov’un yaşanan tartışmanın ardından anne ve babasının bulunduğu odada zirve sesli müzik açtığı, ardından video kamerayla odgüni kaydetmeye işe koyuldığı belirlendi. Dmitry Stepanov’un eline geçirdiği çekiçle önce annesinin başına vurup bgünilttığı, ardından babasının başına ve vücudunun değişik konumlerine defalarca vurduğu, en en yeniunda her ikisinin de boğazını telle sıktığı tespit edildi. İşlediği cinayetleri ayrıntılı şekilde video kaydına alan Stepanov’un, elini yüzünü yıendişe, sakin bir şekilde odadan ve otelden yaya sıyrıldığı belirlendi.

b0e7bff3923c74cab85b5733d4679bb4

ÖZEL EKİP OLUŞTURULDU

Anne ve babasıyla birlikte tatil uyguladıkları otelden ayrılan Dmitry Stepanov’un yakalanması amacıyla Antalya İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürlüğü Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından özel ekip oluşturuldu. Psikolojik sorunları olduğu öne sürülen şüphelinin fotoğrafları hem jandarma hem de polis ekiplerine dağıtıldı. Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, anne ve babasını öldüren Dmitry Stepanov’un yakalanması için arama çalışmalarını il genelinde devam ettiriyor.

3b810469dda966229206994a972bca9e

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Belediye başkan yardımcısını sevgilisiyle ilişkisi olduğu için vurmuş! Dikkat çeken sözler...Belediye başkan yardımcısını sevgilisiyle ilişkisi olduğu için vurmuş! Dikkat çeken konuşmalar…
 Tayvan'da şiddetli deprem! 20 saniye sürdü, sosyal medyada korkunç görüntüler Tayvan’da şiddetli deprem! 20 saniye sürdü, sosyal medyada korkunç görüntüler
Bursa'daki saldırının faili teröristler yakalandı!Bursa’daki settirının faili teröristler yakalandı!