Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Apple hazırlanıyor: M2 çipine sahip olacak, sürprizlerle gelecek! Tarih verildi

Apple, geçtiğimiz yıl M1 çipli iPad Pro’yu tanıttı. Böylece Mac modellerinde konum vermeye işe koyuldığı işlemcisini tabletlerine getirdi. Geçtiğimiz zamanlarda gerçekleştirilen WWDC açılış meseleşmasında ise yeni bir adım atıldı ve M1’e göre daha güçlü olan M2 çipi görücüye çıkarıldı. Bir süredir ise Apple’ın 2023’ün işe koyulrında piyasaya sürülmek üzere yeni bir iPad Pro üzerinde çalıştığına dair havadisler var.

M2 ÇİPLİ iPAD PRO SÖYLENTİSİ GELDİ! SÜRPRİZ ÖZELLİKLER İLE GELECEK

Ünlü danışmanı Mark Gurman, Apple’ın yeni iPad Pro modellerine ilişkin bazı detaylar verdi. Gurman’a göre Apple, 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro modellerini bu yılın en yenilarında güncellemeyi planlıyor. Ünlü danışmanı, Apple’ın mevcut iPad Pro’ları Eylül veya Ekim aylarında güncellemesini beklediğini söyledi. Ancak bu güncelleme ile sürpriz özellikler de iPad Pro’lara eklenecek.

iPad Pro

Gurman’a göre Apple, güncelleyeceği iPad Pro modellerinde M2 çiplerini kullanacak. Bunun yanı sıra kablosuz şarj iPad Pro’ya gelecek. Böylece yeni iPad Pro kişisiları, tabletlerini iPhone’ları gibi kablosuz olarak şarj edebilecekler. Kamera sisteminde de geliştirmeler yapılacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tanıtılmadan önce gerçek dünyada! Herkes bu noktaya dikkat çektiTanıtılmadan önce gerçek dünyada! Herkes bu noktaya dikkat koydu
Felaket üstüne felaket: Hortum, sel... Okullar tatil! Acı haberler geldiFelaket ardüne felaket: Hortum, sel… Okullar tatil! Acı havadisler geldi
Mardin'de çıplak gezen vatandaş darp edildi!Mardin’de çıplak gezen vatandaş darp edildi!