Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bahçeli’nin memleketinde Özdağ’a tepki: Sırtlarını döndüler

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Gaziantep-Kilis ve Şanlıurfa ziyaretleri kapsamında ilk olarak Osmaniye’ye geldi. Özdağ, parti otobüsüyle esnaf ve halkı selamladı. İstiklal Mahallesi Büyük Cami Sokak’taki parti binasını ziyaret eden Özdağ, burada basın konuşması etti. Daha zaman en yenira Envarül Hamit Camisi avlusundaki şehitliği ziyaret eden Özdağ, partililerle bir süre görüştü.

1

“BU AFGANLARI SURİYELİLERİ YOLLAYACAĞIZ”

Özdağ, ardından çarşı merkezinde esnafla buluştu. Ümit Özdağ, bir esnaf ziyareti sırasındaki meseleşmasında, “Bu Afganları Suriyelileri yollayacağız vatanlarına. Yılda 9 milyar abd parası harcıyoruz. Düşünün sizler ticaret yapıyorsunuz. 9 milyar abd parası iyi para. Bu görecek şekilde para harcayarak yabancılara olmaz. Biz de insanız, Türk milleti de insan. Onun için önce bunlar gidecek” dedi.

2

SIRTLARINI DÖNDÜLER

Gençlerle fotoğraf koydurip sohbet eden Özdağ, daha zaman en yenira kentten ayrılmak üzere parti otobüsüne bindi. Atatürk Caddesi’ndeki MHP Osmaniye il ve ilçe teşkilatlarının bulunduğu binadaki bir grup partili, Özdağ’ın içerisinde bulunduğu otobüs geçtiği sırada sırtlarını döndü. Özdağ ve beraberindekiler, daha zaman en yenira kentten çıktı. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Araca silahlı saldırı! Başından vurulduAraca silahlı stopladırı! Başından vuruldu
 En beğenilen siyasetçi belli oldu! En beğenilen siyasetçi belli oldu!
Küçükkaya'dan çok konuşulacak iddia! Erken seçim için tarih verdiKüçükkaya’dan çok meseleşulacak iddia! Erken seçim için zaman verdi