Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bahsi kazanan marul böyle görüntülendi! Liz Truss’ın istifasından zaman en yenira İngiltere’de ilginç görüntü

İngiltere’de, Avrupa Birliği’nden ayrılma en yeniuçı yapıldığından beri ard arde 4 başbakan istifa etti. Adı skandallara karıştıktan zaman en yenira istifasını sunan Boris Johen yeni’ın konumine eski Maliye Bakanı Rishi Sunak ile eski Dışişleri Bakanı Liz Truss arasında geçen rekabetin kazananı Truss olmuştu. Ancak Truss’ın başbakanlık görevi süresine bir marulun raf ömründen fazlası biçilmedi.

“HANGİSİ DAHA ÖNCE BOZULUR?”

Birleşik Krallık’ın önde gelen yzamanin kuruluşlarından Daily Star, başbakanlık koltuğunu kazanan Truss’ı ti’ye alarak bir marula benzetmişti.

Sosyal medyadan canlı yzamanin işe koyultan kuruluş, Truss’ın fotoğrafıyla bir marulu yan yana koyarak hangisinin daha önce bozulacağına dair bir anket bile işe koyultmıştı.

KAZANAN MARUL OLDU

45 günlük görev süresinin en yeni dönemlerinde politikalarının başarısızlığı gerekçe gösterilerek eleştiri oklarının hedefi haline gelen Truss, istifa çağrılarına daha fazla dayanamadı ve görevi istifasını dün Kral Charles’a sundu.

DEV MARULU GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Bunun üzerine 1,5 ay önce çok meseleşulan marul yeniden gündem oldu. Öyle ki, İngiltere’nin en merkezi noktalarından birinde dev boyutuyla görülüyordu.

2

Dün akşam saatlerinde, Britanya Parlamentosu binasının dış cephesine meşhur marulun görüntüsü yansıtıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Son dakika! İsveç'ten Türkiye'ye 'terör' mektubu: Polisi harekete geçirdikSon dakika! İsveç’ten Türkiye’ye ‘terör’ mektubu: Polisi harekete geçirdik
40 yıllık eşimleyken  başka bir adamla birlikte oldum40 yıllık eşimleyken başka bir adamla birlikte oldum
Binali Yıldırım trafik kazası geçirdi! İşte sağlık durumuBinali Yıldırım trafik kazası geçirdi! İşte sağlık durumu