Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Banka görevlileri görünce ‘yapmzamanın’ diye söyledi! Ünlü sanatçı 1 milyon birimını dolandırıcılara teslim edip huzurevine döndü

Dolandırıcılık havadislerinin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak bir dönemin ünlü isimlerinden 85 yaşındaki sanatçı Bilge Ersel de dolandırıcıların kurbanı oldu. 85 yaşındaki sanatçı Ersel, Uzun yıllardır Etiler’de bir bakım evinde yaşıyordu. Ailesinden ve İstanbul Üniversitesi’nde profesör olarak görev yapan ablasından kalan yüklü gayrimenkullerin yarı hissedarı olan Ersel’in ortağı ise ablası Kadriye Gülşen’di.

İstanbul Beşiktaş’ta 3, Kadıköy’de 2, Mersin’de 1 adet gayrimenkulün hissedarı olan ünlü sanatçının, yakın zamanda kamulaştırılan bir gayrimenkulü karşılığında yaklaşık 2 milyon liraya daha sahip oldu.

SERVETİNİ ANİDEN SATMAYA BAŞLADI

Sabah’ta konum alan havadise göre; özel bir bankada da milyon birimları olan sanatçı iddiaya göre geçtiğimiz temmuzda yılların birikimi olan servetini aniden satmaya işe koyuldı.

gfdghdh

Beşiktaş’ta bir gayrimenkulü değerinin çok altında satan ünlü sanatçı, ardından özel bir bankaya giderek yüklü miktarda parasının tamamını çekmek istedi.

BANKA GÖREVLİLERİ UYARDI AMA…

Yine iddiaya göre banka görevlilerinin verdiği yaklaşık 1 milyon birimı, banka dışında özüsini bekleyen bir kişiye teslim eden ünlü sanatçı, banka görevlilerinin dikkatlarına rağmen parzamanı verdikten zaman en yenira Etiler’deki huzurevine döndü.

11

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yapılan ihbar zaman en yenirası kardeşinin dolandırıldığından emin olan abla Kadriye Gülşen’in iki kızı, İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak, teyzelerine vasi atanmasını talep etti.

Son dönemde yapılan gayrimenkul sat satı ve banka hesaplarının incelenmesini isteyen iki yeğen, ünlü sanatçının hepsi gayrimenkullerine tedbir meselelmasını istedi.

12

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise dolandırıcıların yakalanması için soruşturma işe koyulttı. Soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
5 yıldır gitmediği hastane kalmadı! Kumaş arabası ayağına düştü, hayatı kabusa döndü5 yıldır gitmediği hastane kalmadı! Kumaş arabası ayağına düştü, hayatı kabusa döndü
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun iddialarına yanıt! 'Bu konuşmamı farklı şekilde yapacağım'Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun iddialarına yanıt! ‘Bu meseleşmamı farklı şekilde yapacağım’
İki lidere önemli mesajlar! İki lidere önemli mesajlar! “Geri dönün”