Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Barack Obama’yı hatırlatıyor! Yoğun eleştiriler devamındası görevi bırakan Liz Truss devamındası en güçlü aday kim? İngiltere zamanine geçebilir

Eğer seçimlerde aday olup ipi göğüslerse Rishi Sunak, İngiltere zamanine geçecek. Hatırlanacağı gibi Barack Obama da 2009’da ABD başkanı olarak Beyaz Saray zamanindeki ilk siyahi lider olmuştu. Rishi Sunak seçimi kazanırsa İngiltere zamaninde Hint asıllı olarak seçilen ilk başbakan olacak.

thumbs_b_c_882a2d9209b7f7934d175c63e336ba61

RISHI SUNAK İNGİLTERE TARİHİNE GEÇEBİLİR!

İngiltere’de doğan Hintli bir ailenin çocuğu olan Rishi Sunak, Stanford mezunu. Hindistan’ın en zengin ailelerinden birinin kızı olan Murty ailesinin kızıyla 2009 yılında evlenen Sunak, ilk olarak 2015 yılında milletvekili oldu. Bretix’i destekleyen isimler arasında konum alan Sunak, Johnen yeni tarafından ortaya konan AB’den ayrılma fikrini de destekledi.

2

21 BİN OY FARKLA KAYBETMİŞTİ

2020’nin Şubat zamaninda İngiltere’nin Maliye Bakanı olan Sunak, Liz Truss’ın karşısına belirlendiğında yaklaşık 21 bin daha az oy alarak başbakanlığı kaçırmıştı. Parti içindeki liderlik yarışını kaçıran Sunak, başbakanlık koltuğu için oldukça hevesli!

1

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dünyaya bu kareler servis edildi! Putin'den dikkat çeken ziyaretDünyaya bu kareler servis edildi! Putin’den dikkat çeken ziyaret
Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la konuşmasını anlattı!Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la meseleşmasını anlattı!
Kahramanmaraş'ta korkutan depremKahramanmaraş’ta korkutan deprem