Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Beklenen oldu: iPhone 14 Pro’ların Dynamic Island’ı Android dünyasına da getirildi

Apple’ın iPhone 14 Pro’larındaki Dynamic Island (Dinamik Ada), şirketin yeni hap ve nokta şeklindeki iki küçük çentiğini kamufle ediyor. Ancak aynı zamanda kişisiların bildirimler, aramalar, zamanlgünicılar, müzik, aksesuar ve daha fazlası gibi bilgilerin gösterilmesine imkan tanıyor. Yakında üreticiler tarafından Dynamic Island özelliğinin Android dünyasına da getirileceği düşünülüyor. Ancak bir tema geliştiricisi üreticilerden hızlı davrandı. Geliştirici, Android işletim sistemiyle çalışan bir Xiaomi telefona Dynamic Island’ı getirdi.

iPHONE 14’ÜN DYNAMIC ISLAND’I BİR ANDROID TELEFONDA!

TechDroider’dan Vaibhav Jain tarafından tespit edilen kısa bir videoda, Dynamic Island tarzı bildirimlerin ve şu anda oynatılan bölümünün Xiaomi’nin MIUI yazılımında nasıl göründüğünü gösterdi. Videoya baktığımızda, “ada” genişletildiğinde köşedeki nokta çentikte konum alan selfie kamerasının gizlendiği görünüyor.

Temanın Grumpy UI olarak adlandırıldığı ve yalnızca standart Çince dilinde mevcut olduğu belirtildi. Aktarılanlara göre Xiaomi, resmi olmayan ve bir geliştirici tarafından oluşturulan bu temgüni onaylarsa tema mağazasında ygüninlanacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Endişelenmeyin, dünyayı ele geçirmeyeceğizEndişelenmeyin, dünygüni ele geçirmeyeceğiz
İstanbul'da AVM'de silahlı kavga! Yaralılar varİstanbul’da AVM’de silahlı kavga! Yaralılar var
İki aile arasındaki ‘kız isteme’ kavgası sonrası ortalık karıştı! Mahallenin elektriği kesildi... Çok sayıda yaralı varİki aile arasındaki ‘kız isteme’ kavgası devamındası ortalık karıştı! Mahallenin elektriği kesildi… Çok sgünida yaralı var