Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
‘Ben polisim’ dedi, yapmadığını bırakmadı! Etrafındaki herkese dehşeti yaşattı: Küfür, darp, silah çekme…

Küçükçekmece’de polis olduğunu iddia eden bir şahıs, aracıyla kırmızı ışıkta geçtiği sırada bir çocuğa çarptı. Çocuk, tepki gösterince sürücü bu sefer küfürler ederek ardüne yürüdüğü çocuğu darp etti. Esnaflar çocuğu kurtarmaya çalışırken, şahıs bu sefer de silah çıkartarak havaya ateş açtı.

TERÖR ESTİRDİ, ÖFKESİ YİNE DE DİNMEDİ

Olay, saat 15.15 sıralarında Küçükçekmece Tevfikbey Mahallesi Emrullah Efendi caddesinde yaşandı. İddiaya göre, aracıyla kırmızı ışıkta geçen bir adam o sırada karşıya geçmeye çalışan bir çocuğa çarptı. Çocuk ’neden kırmızı ışıkta geçiyorsun’ diye tepki gösterince adam da, önce aracın içinden çocuğa hakaretler yağdırdı zaman en yenira da araçtan inerek çocuğu darp etti. Çocuk tepki vermeden yoluna devam etti, buna rağmen öfkesi dinmeyen ve adam aracıyla çocuğu takip etti ve aracından inerek tekrar darp etmeye çalıştı. Şahıs araya giren esnaflara ’ben polisim’ dedi ve silahını çıen yeniuçak havaya birkaç el ateş etti. Darp edilen çocuk adamın elinden esnafların araya girmesiyle kurtarıldı. O anlar çevrede bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

aaaaBaşlıksız-1

“MEMUR OLABİLİR, HER NE OLURSA OLSUN…”

Olgüni görenlerden Nesri Bol adlı vatandaş, “Yolda acayip bir trafik vardı. Genç bir öğrenci çocuk, sırtında okul çantası vardı. Okul saatiydi zaten 15.15 gibi olay oldu. Çocuk ışıklardan geçti diye önce arabadan çocuğa hakaretler etmeye start verdı. Sonra indi çocuğa settirdı vurmaya kalktı ama çocuktan hiç ses çıkmıyor. Ondan zaman en yenira yoldan geçen esnaflar falan günirmaya start verdı. Sonra arabaya indi ilerledi zaman en yenira tekrar çocuğun önünü kesti. Öğrenci yani okul çocuğu. Çocuğun önünü kesti esnaflar tuttu. Esnaflar, elinden etti çocuğu. Bu sefer de havaya ateş açmaya start verdı. Bir öğrenciye böyle bir settirı yapılması normal değil. Bir ışıkta geçti diye havaya ateş açmak, çocuğu darp etmek normal bir şey değil. Kendisi memurmuş diye duyduk, memur olabilir her ne olursa olsun küçük savunmasız bir çocuğa silah çekilmez” dedi (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Üvey kızını öldürüp intihar etti!Üvey kızını öldürüp intihar etti!
Putin'den dünyaya mesaj: HazırızPutin’den dünyaya mesaj: Hazırız
Yer: İstanbul! Çocuğunun kaydını sildirmek istedi, yaptığı şaşkına çevirdiYer: İstanbul! Çocuğunun kaydını sildirmek istedi, uyguladığı şaşkına çevirdi