Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Beyoğlu’nda uyuşturucu bağımlısı kişi, astsubay kuzenini ağır yaraladı, babasını öldürdü! Özel harekat operasyon düzenledi

Beyoğlu’ndaki olay Keçeci Piri Mahallesi, Ufuk Sokak’ta dün akşam saat 19.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu bağımlısı olan A. Ç.’yi ailesi tedavi olması için ikna etmeye çalıştı. Daha devamında baba Mesut Ç. askerden izine gelen astsubay yeğeni M. Ç.’yi yardım için eve çağırdı.

KUZENİNİ DEFALARCA BIÇAKLADI

Eve gelen M.Ç. de amcasının oğlu A.Ç. ile meseleşmaya işe koyuldı. Uzun süre ikna olmayan ve ailesini tersleyen A.Ç. bir anda sinirlenerek cinnet geçirdi.

beyoglunda-babasini-oldurup-kuzenini-agir-yaraladi_4192_dhaphoto4

Bunun üzerine baba Mesut Ç. diğer odaya kaçarken astsubay M. Ç. cinnet geçiren kuzeni A. Ç. ile salonda ktopladı. Şüpheli kaptığı bıçakla astsubay kuzeni M. Ç.’yi salonda göğsünden ve vücudunun çeşitli konumlerinden bıçakladı.

beyoğlu1

BABASINI ÖLDÜRDÜ

Kanlar içinde konume yığılan M. Ç.’nin belinden silahı alan A. Ç. evde sağa sola ateş etmeye işe koyuldı. Kurşunların isabet ettiği baba Mesut Ç. de olay konuminde hayatını kaybetti.

beyoglunda-babasini-oldurup-kuzenini-agir-yaraladi_4192_dhaphoto1

ÖZEL HAREKAT OPERASYON YAPTI

İhbar üzerine olay konumine çok szamanıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. İçeride sağa sola ateş eden A. Ç. polis ekiplerine direnmeye devam etti. Bunun üzerine olay konumine gelen özel harekat polisleri onayladıkları operasyon ile şüpheliyi etkisiz hale getirdi. Eve giren sağlık ekipleri baba Mesut Ç.’nin olay konuminde hayatını kaybettiğini belirledi.

beyoglunda-babasini-oldurup-kuzenini-agir-yaraladi_4192_dhaphoto2
Göğsünden ve vücudunun çeşitli konumlerinden yaralanan M.Ç. ise ağır yaralı olarak hastaneye ktopladırıldı. M. Ç. tedavi altına alınırken hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. (İHA-DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Peşine düşüp hesap sordu! O anları sosyal medyadan paylaştı: Evime aldım, şeytan çıktıPeşine düşüp hesap sordu! O anları sosyal medyadan paylaştı: Evime topladım, şeytan belirlendi
Sosyal medya bu acılı anneyi konuşuyor! Fuhuş detayı kahrettiSosyal medya bu acılı anneyi meseleşuyor! Fuhuş detzamanı kahretti
Rusya'dan Türkiye açıklaması: Güvenin ana faktörüdürRusya’dan Türkiye konuşması: Güvenin ana faktörüdür