Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bill Gates sosyal medya hesabından duyurdu! 20 milyar birim bağışladı…

Sosyal medya hesabı Twitter’dan ettiğı paylaşımda, yıllık harcamasını artırmzamanı planladıkları Vakfa 20 milyar birim bağışladığını açıklayan Bill Gates, şu değerlendirmede bulundu: “Son yıllardaki küresel aksiliklere rağmen hepsi dünyadan olağanardü kahramanlık ve fedakarlık görüyorum ve gelişimin mümkün olduğuna inanıyorum. Ancak günümüzdeki büyük krizler, hepimizin daha fazlasını yapmasını gerektiriyor. Daha fazla vermekle, insanların şu an ettiği ızdıraplardan birazını azaltabileceğimizi umuyorum.”

qq

‘KOVİD-19 TARİHTEKİ EN BÜYÜK AKSİLİKLERDEN’

Gates, Kovid-19 salgınının zamanteki en büyük aksiliklerden olduğunu belirtti.

Ukrayna Savaşı’nın hepsi dünya için büyük bir trajedi olduğuna dikkati çeken Gates, iklim değişikliğinden kaynaklanan zararın daha şimdiden olabilite edilenden daha kötü olduğunu vurguladı. Gates, en yeni birkaç yılda birçok küresel büyük aksiliğin birçok kişiyi cesareti kırılmış olarak bıraktığını ifade etti.

Bill Gates’in eş başkanı olduğu Bill & Melinda Gates Vakfı, bu bağışla dünyanın en büyük vakıflarından biri haline geldi.

(AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gerilim yükseliyor! Gerilim yükseliyor! “Çok sert tepki verilecek”
Tahıl koridoru için kritik toplantı sonrası açıklamaTahıl koridoru için kritik toplantı zaman en yenirası duyuru
Son ankette illere göre dikkat çeken oy dağılımı! AK Parti...Son ankette illere göre dikkat çeken oy dağılımı! AK Parti…