Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Binance, özü kripto fiyat endeks uygulamasını start vertıyor!


Kripto borsası Binance, CoinMarketCap’in (CMC) Binance endekslerini start vertmak için özü “En İyi 10 Equal-Weighted Index” isimli endeks uygulamasını start vertacak. 

En iyi 10 Equal-Weighted Index, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi piyasa değerlerine göre en iyi 10 kripto paranın performansını ölçecek. Binance endeksleri, CoinMarketCap’in sağladığı fiyat bilgilerinden yararlanacak. 

Duyuruya göre, yatırımcıların kriptoların fiyat ve performanslarını değerlendirmelerine yardımcı olmak için, Equal-Weighted, her ay yeniden dengelenecek. Şimdilik yalnızca en iyi 10 kripto para ile start veryacak olan Equal-Weighted, önümüzdeki kasım zamanında Binance’in Auto-Invest hizmeti aracılığıyla  yatırımcıların kullanımına sunulacak. 

Binance, gelecekte topluluğun “çeşitli ürün setlerinden oluşan daha fazla dijital varlık” ile daha fazla donatılmış endeks serileriyle buluşabileceğini söyledi. 

Uzun süren ve sert geçen kripto kışına rağmen, Binance ve diğer kripto endardrisi devleri topluluğu daha da genişletmek için hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.  

Web3 geliştirme platformu Alchemy’nin yakın zamanli 2022 üçüncü çeyrek raporu, 2022’nin, Web3 alanındaki geliştirmeler için en önemli yıl olabileceğini kaydetti. 

Binance borsası, en yeni zamanlarda hizmetlerini dünya çapında birçok pazara genişletti. Bununla birlikte Kazakistan, 6 Ekim zamaninde Binance’e dijital varlık hizmetleri sunabilmesi için kalıcı lisans verdi. Orta Doğu’da ise 2022 yılında bölgesel kişisi kzamanıtlarında yüzde 49’luk artış meydana geldi. 

Binance’in yeni fiyat endeks uygulaması havadisi, neredeyse 547 milyon abd parası değerinde olan 21’inci Binance Coin (BNB) yakım faaliyetlerini tamamlanmasının ardından geldi.