Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bir DeFi protokolü daha çekim işlemlerini askıya etti


Hong Kong merkezli varlık yönetim şirketi Babel Finance, piyasadaki süregelen kargaşada sorun yaşayan en yeni kripto kredi şirketi oldu.

Babel Finance, cuma günü ettiğı resmi duyuruda “sıra dışı likidite baskılarını” gerekçe göstererek nakde dönüşüm ve çekim işlemlerini geçici olarak durdurduğunu açıkladı.

Protokolün internet sitesinde “Kripto piyasası en yeni dönemde büyük dalgalanmalara şahit oldu ve sektördeki kuruluşlardan bazıları ciddi risk olayları yaşadı,” diye belirtildi.

Şirket meseleyla “ilgili hepsi taraflar” ile yakın iletişim içinde olduğunu ve müşterilerini korumak için elinden geleni ettiğını açıkladı.

Protokol sözcüsü, Cointelegraph’a ettiğı duyuruda “Babel Finance, müşterilerimizin çıkarlarını en iyi şekilde korumak için harekete geçti. İlgili hepsi taraflar ile yakınen iletişimdeyiz ve güncellemeleri vaktinde yapacağız,” diye duyurdu.

2018’de kurulan Babel Finance büyük bir kripto para finansal hizmetler sağlzamanıcısıdır ve kurumsal yatırımcılara kripto kredisi, varlık yönetimi ve diğer birçok finansal hizmet sunar. Şirket portföyünün aylık hacmi yaklaşık 8 milyar birim ölçülüyor.