Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Birlikte olmak için buluştuğu erkeklere sevgilisiyle tuzak kuruyordu! Suçardü basıldılar

İstanbul Beyoğlu’nda 29 Mart 2022 zamaninde polise başvuran Ş.K. (29) para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve sevgilisi tarafından gasbedildiğini söylekonumek şikayetçi oldu. Mağdur Ş.K. poliste verdiği ifadesinde “Para karşılığı birlikte olmak için çağırdığım kadın içeri girdikten bir süre zaman en yenira kapı çetti. Açtığımda hiç tanımadığım bir kişi ‘Sevgilimle ne yapıyorsunuz’ dikonumek içeri girdi. Elinde bıçak vardı. Beni dövüp para ve cep telefonlarımı gasbederek kaçtılar” dedi.

a

KAMERALAR TARAFINDAN GÖRÜNTÜLENDİ

8 Mzamanıs 2022 zamaninde polise başvuran mağdur D.K. de (31) aynı yöntemle 3 bin 500 lira nakit parası, kol saati ile cep telefonunun gasbedildiğini söyledi.

khjk

Polis uyguladığı incelemede şüphelilerin, D.K.’nın evinde bulunan kameralar tarafından görüntülendiğini belirledi. Görüntülerde şüphelinin elinde bıçakla evin içinde dolaşarak mağdura tehditler savurduğu anlar konum alıyor.

AAAAA

PARAYI AZ BULUNCA İNTERNET BANKACILIĞINDAN EFT YAPTIRMIŞLAR

Bu olaydan iki gün zaman en yenira bu kez Güngören’de ortaya çıkan şüpheliler mağdur M.D. (51)’yi darbederek 3 bin lira nakit parasını gasbedip, internet bankacılığını kullanarak 8 bin lira parzamanı zorla özü hesaplarına aktardılar.

AAAA

POLİS SUÇÜSTÜ YAPTI

Gasp Büro Amirliği dedektifleri kimliklerini belirlendiği şüphelileri takibe etti. Şüphelilerin Esenyurt’ta bir apart otele gittiklerinin belirlenmesi üzerine bölgede pusu kuruldu. Bir süre zaman en yenira şüphelilerden Özlem Ç.’nin yanındaki mağdur M.V.(56) ile dışarı belirlendiğı görüldü. Bu sırada Özlem Ç’nin sevgilisi Recep K.’nın elindeki bıçakla onların yanına giderek mağduru gasbetmeye çalıştığı görülünce operasyon için düğmeye basıldı. Polis ekiplerinin müdahalesi ile Recep K. ile sevgilisi Özlem Ç. gözaltına edildi. Operasyon güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

AA

RESİMLERİNİ GÖNDERİP…

Gasp Büro Amirliğine getirilen şüpheliler olaylarla ilgili sorgulandı. Şüphelilerden Özlem Ç.’nin internet üzerinden gönderdiği resimlerle birlikte olmak için erkekler bulduğu daha zaman en yenira sevgilisiyle plan yaparak onları gasbettikleri anlaşıldı. Özlem Ç.’nin daha önceden 16, Recep K.’nın ise 4 suç kaydı olduğu anlaşıldı. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.

AAA

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Polise uyarı milletvekiline suç duyurusuPolise dikkat milletvekiline suç duyurusu
70 yaşındaki kadına feci dayak...70 yaşındaki kadına feci dayak…
Üzerinden kimlik çıkmadı! Antalya'da iğrenç olay, vatandaşlardan linç girişimiÜzerinden kimlik çıkmadı! Antalya’da iğrenç olay, vatandaşlardan linç girişimi