Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bitlis’teki kazanın görüntüleri ortaya belirlendi! 8 yaşındaki Cesur ölüme böyle koşmuş

Bitlis’in Beşminare Mahallesi’ndeki Ahmet Eren Bulvarı’nda sürücüsünün ismi öğrenilemeyen otomobil, koşarak yolun karşısına geçmek isteyen 8 yaşındaki Cesur Karayakas’a çarpmıştı. Kazada ağır yaralı olarak Bitlis Devlet Hastanesine ktopladırılan Karayakas, yapılan hepsini kapsayan müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

KAZA ANININ GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Kaza ile ilgili start vertılan soruşturma devam ederken, çocuğun ölümü ile en yeniuçlanan kaza anına ait yeni görüntüler ortaya belirlendi. Kameraya anbean yansıyan görüntülerde; çocuğun annesiyle birlikte yolun karşısına geçmek için bir süre beklediği görülüyor.

KOŞARAK KARŞIYA GEÇMEYE ÇALIŞMIŞ

Annesi yolun karşısına geçmek için sağını ve solunu kontrol edip uygun zamanı kolladığı sırada ise küçük çocuk koşarak karşıya geçmek için yola atıldı. Görüntünün devamında ise yolun karşısına geçmesine kısa bir mesafe kalmışken Bitlis istikametinden Tatvan’a doğru hızla ilerleyen aracın çocuğa çarparak yolun kenarına savurduğu görülüyor.

DASDAD

ANNESİ ŞOKA GİRDİ

Görüntünün en yeniunda ise küçük çocuğun annesinin yaşadığı şok ve çevredekilerin panik içinde çocuğa doğru koştuğu görülüyor.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tapu memuru şüphelendi, milyonluk vurgun önlendiTapu memuru şüphelendi, milyonluk vurgun önlendi
Marmaris'te korkutan yangın... Bölgeden gelen görüntüler kahrettiMarmaris’te korkutan yangın… Bölgeden gelen görüntüler kahretti
AK Parti'den 'Pınar Gültekin' açıklamasıAK Parti’den ‘Pınar Gültekin’ konuşması