Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bolu’da iğrenç olay! Cinsel stopladırıya uğrayan kadın çıplak halde ve kanlar içinde sokağa kaçıp esnafa sığındı

Dehşete düşüren olay, önceki gece saat 20.30 sıralarında Mudurnu ilçesi Seyrancık Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sosyal medya üzerinden tanıştıkları öğrenilen yabancı uyruklu A.A. ile yabancı uyruklu 1 çocuk annesi S.A. arasında evde oldukları sırada henüz bilinmeyen bir sebeple tartışma oldu. Tartışmanın büyümesi üzerine S.A., mutfakta bulunan bıçakla A.A.’yı boynundan yaraladı. Çocuğunu da yanına alan S.A. çıplak halde evden kaçarak sokak üzerindeki bir işkonumine sığındı.

AW687665_04

Genç kadını çıplak halde ve vücudunda kanlar içinde gören iş konumi sahibi Tayip Ünsal, diğer esnaflardan topladığı kıyafetleri kadına vererek giyinmesini sağladı. Daha devamında 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayan Ünsal’ın ihbarı üzerine olay konumine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin incelemesinde S.A.’nın ve çocuğunun yaralanmadığı belirlendi.

AW687665_03

YERDE KANLAR İÇİNDE YATARKEN BULDULAR

Olay konumine yakın bir bölgede konumde kanlar içinde yatan erkek bir şahıs olduğu ihbarı üzerine olay konumine sağlık ve polis ekipleri gönderildi. Sağlık ekiplerinin boynundan yaralandığını tespit ettikleri şahsın S.A.’nın yaraladığı A.A. olduğu belirlendi. A.A., ilk müdahalesinin ardından tedavisi için İlçe Devlet Hastanesi’ne, S.A. ise ifadesi alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

AW687665_02

Kadının vermiş olduğu ifadenin ardından sağlık durumu iyi olan A.A., “Cinsel istismar” suçundan tutuklanarak ceza evine gönderildi.

S.A.’nın kucağında çocuğuyla birlikte çıplak halde kaçması ve iş konumine sığınması güvenlik kameralarına yansıdı.

37c048b5250dec3827c63028fe689cb9

(Cinsel stopladırıya uğrayan kadının sığındığı esnaf Tayip Ünsal)

“BİZ DE ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIZ”

Cinsel stopladırıya uğrayan kadının sığındığı esnaf Tayip Ünsal, olay karşısında çok şaşırdığını belirterek, “Önceki akşam saat 20.30 civarında dükkanı en yenilandırdımak üzereyken, bir bayan geldi. Elinde küçük bir çocuk vardı. Üzerinde kanlar vardı. Ben şaşırdım tabi. Bana bir şeyler anlatmaya çalıştı ama yabancı uyruklu olduğu için anlatamadı. Üzeri çıplaktı, ardünü en yenilandırdıması için kıyafetler verdik. Ben yaralandığını düşündüm. Durumu 112 Acil servise havadis verdim. Bayanı sakinleştirmeye çalıştım. Daha devamında polis geldi. Dışarıda daha ileride bir kişinin daha yaralı vaziyette yattığını söylediler. Buradaki bayan yaralı değilmiş. Yaralı kişiye yardıma gitti sağlık ekipleri. 2’si de yabancı uyrukluymuş. Biz de şaşırmış durumdzamanız. Daha devamında da polis arkadaşlar bayanı ekip otosuyla götürdüler. Cinsel stopladırı falan olabilir diye düşündük. Korunmaya muhtaç olduğunu anlatır gibi korku içinde geldi. Biz de yardımcı olduk. Ben de çekindim, yaralı olduğunu sandım. Daha devamında anladık ki yaralama olzamanını özüsi gerçekleştirmiş” dedi.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PKK elebaşlarından Murat Karayılan'ın talimatıyla Türkiye'ye gelmiş! İstanbul'da yakalanan bombalı eylem hazırlığındaki terörist tutuklandıPKK eleişe koyulrından Murat Karzamanılan’ın talimatıyla Türkiye’ye gelmiş! İstanbul’da yakalanan bombalı eylem hazırlığındaki terörist tutuklandı
Kılıçdaroğlu'nun YSK açıklamasına İçişleri Bakanlığı'ndan yanıt!Kılıçdaroğlu’nun YSK konuşmasına İçişleri Bakanlığı’ndan yanıt!
Kaymakam duyurdu! Beklenen festival yasaklandı...Kaymakam duyurdu! Beklenen festival yasaklandı…