Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’den Türk bayrağının yakılmasına sert tepki!

Suriye’nin kuzeyinde konum alan Cerablus ve Azez kentlerinde Türkiye karşıtı eylemler işe koyultıldı. BBP Genel Başkanı Destici, dün akşam saatlerinde Azez’de işe koyulyan Türkiye karşıtı eylemlere ilişkin konuşma etti.

Screenshot_8

Yaptığı yazılı konuşmada, eylemlerde Türk bayrağının yakılmasına tepki gösteren Destici, “Azez’de, ay yıldızlı al bayrağımızın yakılması ve oradaki varlığımıza yönelik settirılar inanıyorum ki, elbette karşılıksız kalmayacak ve emperyalistlerin köpeği bu maşalar bedelini en ağır biçimde ödeyecektir. Suriye’de emperyalist emellerinin önünde tek engel olarak Türkiye’yi ve kahraman Türk Ordusunu gören küresel güçler bu sefer de Suriye muhalifleri içindeki piyonlarını harekete geçirerek hem Türkiye’ye karşı eylemler ettirmışlar hem de Suriye Milli Ordusu ile bir iç çatışma hedeflemişlerdir. Lâkin Türkiye bu oyunu da bozacak ve Suriye’de iç savaş en yenia erip kalıcı barış sağlanmadan bir adım dahi geri atmayacaktır. Başta emperyalist küresel güçler ve onların maşaları olmak üzere bütün hainler duysun ki her şartta sınırlarımızı teröristlerden temizleyecek ve terör örgütü PKK-PYD’ye devlet kurdurmayacağız” ifadelerini kaydetti. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bakan Soylu'dan iddialara videolu yanıt!Bakan Soylu’dan iddialara videolu yanıt!
Türk bayrağını ateşe verdiler! Açıklama geldiTürk bayrağını ateşe verdiler! Açıklama geldi
İzlediği erotik filmdeki kadının sesini karısına benzetince...İzlediği erotik filmdeki kadının sesini karısına benzetince…