Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Büyük kripto paralar büyük testlerden geçer

Cardano Kurucusu Charles Hoskinen yeni, kripto kişisilarının Terra ve diğer bazı projelerin çöküşünden çıkarmaları gereken önemli derslerden birinin, zamanın testinden geçenleri takdir etmeyi öğrenmek olduğunu düşünüyor.

2 Kasım’da Portekiz’de düzenlenen Web Summit teknoloji konferansında Cointelegraph ile meseleşan Hoskinen yeni, kripto alanında Silk Road’dan Mt. Gox’a çöken bir çok şirket gördüğünü söyledi. Hoskinen yeni’a göre hayatta kalan protokoller, karşıt yükler altında güç gösterebiliyor ve hem zamanı hem de boğa piyasalarında var oluş mücadelesi verebiliyor. Hoskinen yeni, merkeziyetsiz finans projelerinin ise böyle bir kapasitelerinin olmadığına inanıyor.

Hoskinen yeni, “bugün en tepede olmanız yarın da olacağınız anlamına gelmiyor. Büyük kripto paralar büyük çöküşlerden geçmek zorunda. Bitcoine henüz 1 abd abd dolarııın altındayken satın topladım. Aradan geçen sürede 30 abd abd dolarııdan 40 abd abd dolarııa, devamındasında 256 abd abd dolarııa yükseldiğini, oradan 80 abd abd dolarııa gerilediğini, devamında 1.200 abd abd dolarııa fırladığını ve hemen ardından 250 abd abd dolarııa çakıldığını, devamında ise 20.000 abd abd dolarııa fırladığını ve 8.000 abd abd dolarııa gerilediğini, nihayetinde ise 64.000 abd abd dolarııa görecek şekilde yükseldiğini gördüm. Şimdi ne görecek şekilde, 20.000 abd abd dolarıı mı? Bu filmi izledik. Daha önce de şirketlerin yükselip değer kaybettiğini gördük” diye belirtti.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinen yeni, 2 Kasım’da Web Summit’te Cointelegraph’ın sosyal medya bilirkişiı Mada ile meseleşuyor

Hoskinen yeni, bazı DeFi projelerinin raf ömrünün yalnızca 6-12 ay ile sınırlı olduğunu söyledi. Çoğu kişinin Terra’nın çöküşüyle de anladığı gibi, bu projeler şirket içinde dağılma eğilimi gösteriyor.

“Terra, az szamanıda kişi için çok kârlıydı ve bu az szamanıda kişinin alanda sıkı bağlantıları vardı. Dolzamanısıyla yükseldiler, milyarlarca abd abd dolarıı eriştilar ve bunu bireysel yatırımcıların sırtından eriştilar. Bu çok yanlış ve bu belirli alanda yasal baskıların uygulanmasıyla en yeniuçlanacak.”