Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Çanakkale’de dehşet! Cinnet getiren oğul, anne ve babasını bıçakla katletti

Olay, saat 18.30 sıralarında Gelibolu ilçesine bağlı Ilgardere köyünde meydana geldi. Hayvancılıkla uğraşan ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Mustafa Karakoloğlu, iddiaya göre evlerinde, annesi Refika ve babası Ali Karakoloğlu ile bilinmeyen nedenle tartıştı. Mustafa Karakoloğlu, çıkan tartışmanın ardından cinnet getirerek, annesi ve babasını bıçaklayarak öldürdü. Katil zanlısı, cinayeti işledikten devamında, babası Ali Karakoloğlu’nun işlettiği köy kahvesine gidip, muhtar Süleyman Yalçın’a anne ve babasını öldürdüğünü anlattı. Muhtar Yalçın, durumu jandarmaya bildirdi. Köye gelen jandarma ekipleri, Mustafa Karakoloğlu’nu gözaltına topladı.

qq

Yaşamını yitiren karı- kocanın cenazesi ise savcı ve jandarmanın olay konumindeki incelemesinin ardından Gelibolu Devlet Hastanesi morguna ktopladırıldı. 

Kendisinin, işten gelmeden önce cinayetin işlendiğini belirten komşu Necip Sarı, “İnsanların anlattığına göre Mustafa, evde anne ve babasıyla tartışmış. Ardından da anne ve babasını öldürmüş. Sonra köy kahvesine gitmiş, olzamanı muhtara anlatmış” dedi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü bölge bölge uyardı!Hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü bölge bölge bildirdi!
4 ili ilgilendiren karar Resmi Gazete'de! "Hayırlı olsun"4 ili ilgilendiren en yeniuç Resmi Gazete’de! “Hzamanırlı olsun”
Yağmur akın akın geliyor! Haritadaki kırmızı yerlere dikkat…Yağmur akın akın geliyor! Haritadaki kırmızı konumlere dikkat…