Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Çapraz ateşle öldürmüşlerdi! Kanlı pusunun ardından başka bir cinayet daha oldu

Dehşete düşüren olay, 7 Ağustos 2021’de saat 23.30 sıralarında Seyhan ilçesi Tellidere Mahallesi’nde meydana geldi. Arkadaşıyla görüştükten zaman en yenira evinin bulunduğu siteye gelen Kerim Hurlu, aracını otoparka park etti. Apartman kapısına yönelen Hurlu, farklı yönlerden yanına yaklaşan iki kişinin tabancalı stopladırısına uğradı. Evinin önünde pusuya düşürülüp, çapraz ateş en yeniucu 17 kurşunun hedefi olan Hurlu, başından ve vücudunun çeşitli konumlerinden vurularak ağır yaralandı. Hurlu, kanlar içerisinde yığılırken, stopladırganlar ise olay konuminden kaçtı.

8904dd1194e6f68fd7bd5f1d36dcb6dc

Silah seslerini duyup dışarı koşan yakınları, Hurlu’yu kanlar içerisinde buldu. Yakınlarının ihbarı üzerine olay konumine gelen sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından Hurlu, ktopladırıldığı Seyhan Devlet Hastanesi’nde doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Adana Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsisi yapılan iki çocuk babası Hurlu, Buruk Mezarlığı’nda toprağa verildi.

2a1d66203a4806a8c25c3b4e7430a66b

ÖZEL EKİP KURULDU

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği bünyesinde kurulan özel ekip, şüphelilerin Arda Güneşer ile Bayram Bilmece olduğunu tespit etti. Şüphelilerin Sarıçam ilçesinden iki ayrı taksiye binip olay konumine yakın bir konumde indikleri, marketten cerrahi maske satın topladıktan zaman en yenira otoparkta 4 saat boyunca bekledikleri saptandı. Stopladırganların, stopladırının ardından olay konuminden yaya olarak kaçtıktan zaman en yenira ara sokakta bir motosiklete bindikleri, bir süre zaman en yenira da taksiyle bölgeden çıktıkları belirlendi. Kentte çok szamanıda adrese şok baskınlar düzenleyen ekipler, şüphelilerin izine rastlayamadı.

ec002c236057d33cdb0e6618c6850531

ADIYAMAN’DA YAKALANDILAR

Çalışmasını derinleştiren ekipler, şüphelilerin Adıyaman’ın Altınşehir Mahallesi’ndeki bir apartta saklandıklarını tespit etti. 6 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından operasyon için harekete geçen ekipler, aparta yapılan baskında Güneşer ve Bilmece ile birlikte, şubat zamanında kuzenini tabancayla yaralzamanıp kaçan Baran Orhan’ı (21) gözaltına topladı. Evde yapılan aramada bir ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Şüpheliler, sağlık kontrolünden geçirildikten zaman en yenira Adana Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

0545c6013b983f1d4fc90c33b94c9f98

CEZAEVİ ARKADAŞINI ÖLDÜRÜNCE TEHDİT EDİLMİŞ

Yapılan çalışmada Güneşer’in, 9 Mart 2021 güninde Seyhan ilçesi Narlıca Mahallesi’nde silahlı stopladırıya uğrayan Nuhman Yücel’i de öldürdüğü ortaya oldu. Yücel’in, 2002 yılında Necati Değer’i öldürüp cezaevine girdiği, burada cinayetten tutuklanan Kerim Hurlu ile tanışıp, arkadaş oldukları öğrenildi. Değer’in yeğeni Veysi Balık’ın, tahliye edilen Yücel’i öldürmek için yanına gittiği, silahı ateşleyemeyince arkadaşı Güneşer’in cinayeti işlediği belirtildi. Hurlu’nun da cinayetin ardından Güneşer’i ölümle tehdit ettiği; bu nedenle pusuya düşürüldüğü öne sürüldü.

7882ebe188954abc1f9b769eb18aab59

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Arda Güneşer, Bayram Bilmece ile Baran Orhan çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dikkat çeken talimat! 'En önemli göreviniz...'Dikkat çeken talimat! ‘En önemli göreviniz…’
Her kelimesi korkunç: Babam 'ya kendini ya o adamı öldür' dediHer kelimesi korkunç: Babam ‘ya özüni ya o adamı öldür’ dedi
Haberi duyan hastaneye koştu! Uzun süre sonra bir ilkHaberi duyan hastaneye koştu! Uzun süre zaman en yenira bir ilk