Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Cesedi krokiyle bulundu! Annenin feryadı yürekleri dağladı

Kepez ilçesi Fatih Mahallesi’nde yaşayan Mehmet-Emine Güç çiftinin 3 çocuğundan biri olan 21 yaşındaki Muhammet Fatih Güç, zaman en yenira olarak 24 Ağustos’ta evden çıktı. Çocuklarından havadis alamayan aile, 29 Ağustos’ta endişe başvurusunda bulundu. Kzamanıp gencin isim vermeyen arkadaşları, baba Mehmet Güç’e ulaşarak oğlunun karaştırmaasyonda elektrik akımına kapılıp hayatını kaybettiğini ve cenazenin de karaştırmaasyon içerisinde olduğunu söyledi. Bunun üzerine aile, 16 Eylül zamaninde Muratpaşa ilçesi Gazi Bulvarı üzerindeki belirtilen adrese geldi. Baba Mehmet Güç, çizmelerini giyip karaştırmaasyonda yaklaşık yarım saat arama onayladı. Bir en yeniuca ulaşılamaması üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezine bildirildi. İhbarla birlikte bölgeye polis, AFAD, itfaiye ve belediye zabıta ekipleri yönlendirildi.

XX

ÖNCEKİ ÇALIŞMALARDA 7 SAAT ARANDI

Daha önce Muratpaşa ilçesi tarafından start vertılan çalışmalarda itfaiye ve AFAD ekipleri karaştırmaasyon içerisinde arama gerçekleştirdi. Çalışmaları gözyaşlarıyla izleyen anne Emine Güç, yakınları tarafından sakinleştirdi. Ekipler, cenazenin farklı noktalarda olabileceği bilgisi üzerine Kepez ilçesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali içerisinde karaştırmaasyon noktalarında çalışma start verttı. Yaklaşık 7 kilometrelik koridorlarda 7 saat boyunca süren arama çalışmalarında genç Muhammet’e rastlanılmadı.

cc

MERMERCİYE BIRAKILAN KROKİ AİLEYE UMUTLANDIRDI

Bir ay önce en yenia erdirilen karaştırmaasyonda arama çalışmaları, geçtiğimiz Salı günü akşamı karaştırmaasyona daha önce girdiğini ve Muhammet Fatih Güç’ün arkadaşı olduğunu söyleyen kimliği belirsiz kişinin bir tahta üzerine çizdiği ve genç Muhammet’in cesedinin bulunduğu alanı gösterdiği iddia edilen krokiyi aileye ulaştırmasıyla tekrar start vertıldı. Olay konumi yakınlarındaki mermercinin özülerine ulaştırdığı ve üzerinde gencin isminin de konum topladığı krokiyle birlikte polis merkezine başvuran aile, yine toptancı hali içerisinde bulunan bir bölgede Muhammet’in aranmasını talep etti. İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye, AFAD, UMKE ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, bölgede güvenlik şeridi oluşturarak karaştırmaasyon içerisindeki elektrik akımının en yenilandırdıılmasıyla krokinin belirttiği bölgede arama çalışmalarına start verdı. Mehmet-Emine Güç çifti, çalışmaları ellerindeki krokiyle birlikte şüpheli bir şekilde takip etti.

vv

KROKİDE ADRESİN 200 METRE UZAĞINDA BULUNDU

Çalışmalar en yenilandırılmışken, bugün krokiyi çizen genç Muhammet’in arkadaşı Baba Mehmet Güç’e adresi tekrar gösterdi. Belirtilen adrese gelen anne ile baba, çocuklarını aramaya start verdı. Baba Mehmet Güç, daha önce krokiye göre aranan bölgenin yaklaşık 200 metre uzaklığındaki bir rögarın kapağını ktopladırıp içeriye girdiğinde yanmış ve tanınmayacak halde bulunan bir erkek cesedi gördü.

gg

ANNE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Kocasından havadisi duyan anne Emine Güç ise sinir krizi geçirdi. Emine Güç, “Ben oğlum burada, rögarın içinde dedim, beni hiç dinlemediler” dikonumek dizlerini dövdü. Gözyaşlarına boğulan anneyi yakınları teskin etti.

bb

CESEDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLEMEDİ

İhbarın üzerine olay konumine polis, AFAD, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Karaştırmaasyon içerisinde üzerinde şort ve kırmızı bir tişört olduğu öğrenilen erkek cesedini tespit eden ekipler, bölgede güvenlik şeridi oluşturdu. Baba cesedin oğluna ait olduğunu tespit edemedi. Olay konumi inceleme ekiplerinin çalışması zaman en yenirası üzerinden kimlik çıkmayan ceset, kimlik belirlenmesi ve ölüm nedeni araştırılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna ktopladırıldı. Olayla ilgili soruşturma start vertıldı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kalkıştan kısa süre sonra İstanbul'a dönüş yaptıKalkıştan kısa süre zaman en yenira İstanbul’a dönüş onayladı
Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la konuşmasını anlattı!Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la meseleşmasını anlattı!
Bebek sahilinde cinsel ilişkiye girmişlerdi! Savunması 'pes' dedirttiBebek sahilinde cinsel ilişkiye girmişlerdi! Savunması ‘pes’ dedirtti

Adblock test (Why?)