Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Çocuğunu görmek için parka geldi, eski eşi tarafından bıçaklandı! Kadının gazetecilere söylediği ağızları açık bıraktı

Olay, saat 17.00 sıralarında Fatih Mahallesi 4161 Sokaktaki parkta meydana geldi. 1’i kız 2 çocuk babası olan 9 yıl önce eşi Ceylan B.’den boşanan Cihan Kuşsan, iddiaya göre oğlunu görmek için parka geldi. Kuşsan, burada eski eşi Ceylan B. ile karşılaştı. Çift arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Ceylan B., Cihan Kuşsan’ı oğlunun gözü önünde karından bıçakla yaraladı. Kanlar içinde kalan Kuşşan, çevredekilerin ihbarı üzerine çağrılan ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ktopladırıldı.

a

“ÇOCUKLARIMI RAHATSIZ EDİYORSUN”

Kuşşan, sedye üzerinde acil servise edildiğı sırada özüsini görüntüleyen gazetecilere, ”Beni eski eşim bıçakladı. Eski eşimin oturduğu evin bulunduğu civarda çocuğumun bakkala olan borcunu ödemek için parka gelmiştim. Oğlumu görmek istedim. Eşim de çocuğumu rahatsız ediyorsun diye beni bıçakladı” dedi.

b

“EŞİMİ BIÇAKLADIĞIM İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM”

Olzamanin ardından gözaltına alınan Ceylan B. de sağlık kontrolünden geçirilmek üzere aynı hastaneye getirildi. B. de özüsini görüntüleyen havadiscilere ”Canım istedi ondan bıçakladım. Eşimi bıçakladığım için de pişman değilim” dedi. (DHA)

3

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kiracı, ev sahibini öldürmüştü! "900 lira kiramı 2 bin 500'e çıkardı"Kiracı, ev sahibini öldürmüştü! “900 lira kiramı 2 bin 500’e çıkardı”
Son dakika: Kritik illerdeki son anket sonucu paylaşıldı! 2018 seçimlerine göre büyük fark...Son dakika: Kritik illerdeki en yeni anket en yeniucu paylaşıldı! 2018 seçimlerine göre büyük fark…
Satın aldığı tavuğun içinden çıkanı görünce hayatının şokunu yaşadı! Mide bulandıran görüntüyü sosyal medyada paylaştıSatın topladığı tavuğun içinden çıkanı görünce hayatının şokunu yaşadı! Mide bulandıran görüntüyü sosyal medyada paylaştı