Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Coinbase Listeleme Haberi Sonrası 5 Altcoin Yükselişe Geçti

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platformda 5 yeni altcoin için destek ekleyeceğini duyurdu. Kripto para birimleri havadisin ardından yükselişe geçti.

Coinbase Asset tarafından bugün yapılan duyuruya göre Chrono.tech (TIME), DEXTools (DEXT) , Drep [new] (DREP), Jupiter (JUP) ve Muse (MUSE) Türkiye saatiyle 23 Haziran Perşembe günü 19:00‘da Coinbase ve Coinbase Exchange platformlarında listelenecek.

Coinbase varlıkları “deneysel varlık” etiketiyle listeleyecek. Deneysel varlık, Coinbase’in şeffaf olmak ve müşterilerin bilinçli en yeniuçlar vermesine yardımcı olmak amacıyla yeni veya daha geniş kripto pazarına kıyasla daha düşük işlem hacmine sahip belirli varlıklar için kullandığı bir etikettir.

Yeni listelenecek 5 altcoin bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde start veryacak ve kişisilar yeterli arz sağlandığında USD ve USDT paritelerinde işlem yapabilecek.

CoinGecko verilerine göre listeleme havadisi zaman en yenirası, DEXT 0,1314 birima, DREP 0,55 birima, JUP 0.0109 birima ve MUSE 6,95 birima görecek şekilde yükseldi. En çok yükseliş ise TIME‘da gerçekleşti.

Haberin ardından yaklaşık %75 artışla 34,89 birima görecek şekilde yükselen TIME, havadisin kaleme edildiğı sıralarda 26,25 birimdan işlem görüyor.