Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Cumhurbaşkanı en yeniuçları Resmi Gazete’de yzamanımlandı

Resmi Gazete’de yzamanımlanan Cumhurbaşkanı en yeniuçlarına göre, İstanbul’un Beykoz ilçesi sınırları içerisinde bulunan Akbaba ve Dereseki Mahalleleri Etabı Doğal Sit Alanı ile Elmalı ve Örnekköy Mahalleleri Etabı Doğal Sit Alanı, koruma statüsünün yeniden değerlendirilmesi en yeniucunda, sınır ve koordinatları belirlenen alanların kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edilmesi en yeniuçı verildi.

Mersin’in Bozyazı ilçesindeki Melenia Doğal Sit Alanı ile Hatay’ın Kırıkhan ilçesindeki Gölbaşı Gölü Doğal Sit Alanı da kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edildi.

Bursa’nın Osmangazi ilçesindeki bazı taşınmazların ise “Osmangazi Meydanı Projesi” kapsamında Osmangazi Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılması en yeniuçlaştırıldı. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erzurum'da uzman çavuş, eşini silahla vurarak ağır yaraladı!Erzurum’da bilirkişi çavuş, eşini silahla vurarak ağır yaraladı!
TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı tutuklandıTTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı tutuklandı
Anketten ses getirecek sonuçlar! Bu kez onlar oylandı: 7 isim ilk 10'da yer almadıAnketten ses getirecek en yeniuçlar! Bu kez onlar oylandı: 7 isim ilk 10’da konum almadı