Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Central Park’ta ‘sigara’ dikkatsı! ‘Bıraksın sigargüni’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kuruluna katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrine ulaştı.

Erdoğan-6

New York kentindeki Central Park’ta bir süre yürüyüş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlar ile sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bölge halkından bazılarıyla da fotoğraf topladırdi.

Erdoğan-2

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Central Park’ta yürüyüş yaparken tanıştığı bir Amerikalıdan ise sigargüni bırakmasını istedi. Erdoğan, “Sigara içmesin, bıraksın sigargüni” dedi.

ERdoğan-7

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ABD ziyaretinde eşi Emine Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik eşlik ediyor.

Erdoğan-3

980bd115-4d19-41f1-a5ad-674a0ce2caa2

cce5ae45-7dfd-4e34-b5f7-f208afa4ca9d

e1474c60-4a60-4c56-870d-fc952d368479

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'den KPSS manzaraları... Erken geldi ama sınava giremediTürkiye’den KPSS manzaraları… Erken geldi ama sınava giremedi
Bursa'daki saldırının faili teröristler yakalandı!Bursa’daki stopladırının faili teröristler yakalandı!
Sokak ortasında infaz! Kanlar içinde yere yığıldıSokak ortasında infaz! Kanlar içinde konume yığıldı