Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Danimarka’da lunaparkta dehşet! Roller coaster raydan belirlendi, 14 yaşındaki çocuk öldü

Danimarka’nın en büyük ikinci şehri Aarhus’ta bulunan Tivoli Friheden adlı lunaparkta bulunan Cobra adlı roller coaster’ın (lunapark treni) arkasında iki koltuğun olduğu vagonunun raydan çıkması en yeniucu 14 yaşındaki bir kız çocuğu hayatını kaybetti, 13 yaşındaki bir çocuk ise yaralandı. Kazanın ardından lunapark en yenilandırdıılırken, polis olayla ilgili soruşturma işe koyulttı.

AW668090_04

Polis tarafından yapılan duyuruda, “Perşembe öğleden devamında Aarhus’taki Tivoli Friheden’de trajik bir kazadan devamında Kopenhaglı 14 yaşında bir kız öldü” ifadeleri kullanılarak, tanıklardan kaza hakkında bildiklerini anlatmasını ve kaza anını kgünit altına alanların görüntüleri özüleri ile paylaşmasını istedi.

2008 YILINDA AÇILMIŞTI

Lunaparkın internet sitesinde konum alan bilgilere göre, Cobra adı verilen 400 metre uzunluğundaki tren saatte 70 kilometre hıza ulaşıyor. Öte yandan söz meselesu lunapark 2008 yılında açıldıktan kısa bir süre aynı roller coaster’da benzer bir kaza meydana gelmiş ve 4 kişi yaralanmıştı.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
O ülke dehşeti yaşıyor! Sokaklar ceset doldu, insanları diri diri yaktılarO ülke dehşeti yaşıyor! Sokaklar ceset doldu, insanları diri diri yaktılar
Avrupa'da istifa krizi! Bu kez de o isim açıkladıAvrupa’da istifa krizi! Bu kez de o isim açıkladı
Sokak röportajındaki yaşlı teyze olay oldu! Yakasına yapışıp...Sokak röportajındaki yaşlı teyze olay oldu! Yakasına yapışıp…