Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Demir Yumruk operasyonunda skandal detaylar! Hakim sevgilisi oldu…

‘Demir Yumruk’ operasyonu ile ilgili bir anda detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Demir-çelik fiyatlarını manipüle eden, 105 milyar liralık sahte faturayla kamuyu 25 milyar liralık zarara uğratan Erol Evcil (Erol Eşrefoğlu), Hüseyin Eryılmaz ve Melih Karabacak’ın lideri olduğu 3 suç örgütüne yönelik “Demir Yumruk” operasyonundan kadın hâkim skandalı oldu.

CİNSEL İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİNİ GÖNDERMİŞ!

Sabah gazetesinin havadisine göre; Hüseyin Eryılmaz’ın telefon incelemesinde, İskenderun Hâkimi C.S ile ilişki yaşadığı belirlendi. İkilinin Whatsapp mesajları ise pes dedirtti. S’nin özü mardehcen görüntü ve videolarının yanı sıra üçüncü kişilerle cinsel ilişki görüntülerini de Eryılmaz’a gönderdiği, Eryılmaz’ın ise hâkim sevgilisine araba ve ‘Rolex’ marka lüks saat satın ettiğı, bir poşet için 50 bin birim verdiği ortaya oldu. S.’nin Ankara’da bir ev ettiğı ve kredi ödemesini de Eryılmaz’ın onayladığına dair yazışmalar oldu.

KARAR ALIP ‘SENİN İÇİN HEPSİ AŞKIM’ DİYE MESAJ ATTI

S.’nin bakmakta olduğu İskenderun İcra Mahkemesi’ndeki davalarında Eryılmaz lehine en yeniuçlar ettirttığı da gün yüzüne oldu. Kadın hâkimin, sevgilisiyle ilgili dosya takibi onayladığı, sat sat talebi meselelu dilekçe fotoğrafını göndererek “Üç tane makinedeki haczi kettirdım” mesajı attığı, bu gibi birçok demir-çelik sektörüyle ilgili dosya ve haciz taleplerinde Eryılmaz’a bilgi verdiği ortaya oldu. S.’nin, İskenderun İcra Hukuk Mahkemesi’nde N.Ç Şirketi’nin davacı olduğu dosya hakkında verdiği en yeniuçları Whatsapp’tan paylaşarak Eryılmaz’a “Senin için hepsi aşkım” yazdı. Sonrasında, “Karar onaylandı” mesajını attı. S., Eryılmaz’ın talep ettiği bir FETÖ dosyası ile ilgileneceğini yazdıktan zaman en yenira dosya hakkında “Hükmün açıklanmasının geri bırakılması” en yeniuçı verildiğini söyledi.

2

‘SEN NE DERSEN O OLUR AŞKIM’

Yazışmalarda Eryılmaz ile aynı sektörde faaliyet gösterdiği anlaşılan bir kişi hakkında da önemli bilgiler konum etti. S., Eryılmaz’a “C.O geldi, O.T’ye 2 milyonluk çek takibi, teminatın düşük olması için yardım istedi, yardım edeyim mi” dedi. Eryılmaz ise “Sakın. O.T benim rakip. Y..şağın biri. Bırak çekler yazılsın” dedi. Bunun üzerine S. ise “Sen yok dersen yardım etmem. Sen ne dersen o olur aşkım” dedi.

3

HAKİM C.S GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

HSK tarafından görevlendirilen müfettişlerin hazırladığı raporun ardından HSK 2. Dairesi, İskenderun İcra Hakimi C.S’yı görevden uzaklaştırdı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Polisin söyledikleri şoka uğrattı: Arabadan in deyince korktumPolisin söyledikleri şoka uğrattı: Arabadan in deyince korktum
Dünyanın gözü orada! Ukrayna'da üçlü zirveDünyanın gözü orada! Ukrayna’da üçlü zirve
Satıcıların kabusu olmuşlar! Satıcıların kabusu olmuşlar! “Geçen yıl 3 bindi, bu yıl…”