Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Deneyimli Trader ve Analist Bitcoin’de Ralli Bekliyor: Dönüm Noktasında

Deneyimli trader ve çalışan Peter Brandt, çift duvarlı dayanak noktası modeli tezini yinelekonumek Bitcoin’de (BTC) yükseliş rallisi beklediği ima etti.

Brandt 17 Şubat zamaninde resmi sosyal medya hesabı üzerinde yzamaninladığı gönderide, yakın geçmişte ortaya attığı “çift duvarlı dayanak noktası” modelini yinelekonumek Bitcoin’de yükseliş ihtimaline işaret etti. Analist modeli, büyük bir dönüm noktası olarak nitelendirdi.

Sosyal medyadaki bir kişisinın çalışanin açıkladığı modelin 2019 ve mevcut durumda oluşmuş hallerini paylaştığı bir gönderiye atıfta bulunan Brandt, bu modellerin büyük emir kümelenmelerini ifade ettiğini belirtti. Analist, modellerin büyük dönüm noktalarına işaret ettiğini dile getirirken 2019 yılındaki modelin devamına atıfta bulunarak Bitcoin’de yükseliş yaşanabileceğini öne sürdü.

Geçmişte, ocak zamaninın en yeniunda aynı söylemi dile getirmiş olan çalışan, o dönem 23.748 abd parası olan Bitcoin’in 25.700 abd parası seviyelerine çıkacağını olabilite etmişti.

Coingecko verilerine göre en yeni 24 saatte %1,1 değer kazanan Bitcoin, yazım esnasında 24.956 abd parası seviyesinden işlem görüyor.