Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Dilek İmamoğlu’ndan devamında kürsüye oldu, söyledikleriyle salondakileri gülümsetti… Ekrem İmamoğlu’ndan eşine: Benden dolgüni

İstanbul Vakfı’nın “Büyüt Hayallerini” projesi kapsamın sahneye çıkan Dilek İmamoğlu ve devamındasında kürsüye gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “heyecanlı ve romantik” anları, programa damga vurdu.

İMAMOĞLU ÇİFTİ KATILDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Vakfı, Dr. Dilek İmamoğlu’nun, kız çocuklarının eşit şartlarda yaşaması ve eğitimlerine katkı sağlama fikriyle öncülüğünü ettiğı “Büyüt Hayallerini” projesi kapsamında, Cumhuriyet’in 99’uncu yıl dönümünü kutladı. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda “Büyütülen Hayallerle Cumhuriyet ve Kadın” başlığıyla düzenlenen kutlamaya İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Vakfı Başkanı Perihan Yücel ve “Büyüt Hayallerini” projesi öncüsü Dr. Dilek İmamoğlu katıldı.

ertjrk

“KALBİMİN SESİNİ DURDURABİLİRSEM…”

Konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkan ve bir hayli heyecanlı olduğu görülen Dilek İmamoğlu, “Birazcık kalbimin sesini durdurabilirsem burada meseleşmgüni becerebileceğim.” dedi. Dilek İmamoğlu’nun konuşmalari, salonda gülümsemelere neden olurken daha devamında ise kürsüne, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu

ejtw

“HEYECANI BENDEN DOLAYI”

Konuşmasında, eşi Dilek İmamoğlu’nun kürsüdeki heyecanlı hallerine değinen İBB Başkanı, “Elbette Dilek Hanım’dan devamında buraya çıkmak biraz zor olacak. Sanırım heyecanı ve kalbinin sesinin yükselmesi benden dolgüni. Çünkü devamında meseleştukça rahatladı. Bir şeyi fark ettim bana hiç bakmadan meseleştu.” dedi.

İmamoğlu çiftinin bu romantik ve eğlenceli anları, salonda kahkahalara neden oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bahçe duvarı kazısında bulundu! Kapağı hafta içi açılacakBahçe duvarı kazısında bulundu! Kapağı 7 gün içi açılacak
Fotoğrafı ilk kez yayınlandı, değişimi şaşkına çevirdiFotoğrafı ilk kez ygüninlandı, değişimi şaşkına çevirdi
Dakikalar kaldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacakDakikalar ketti! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak