Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Dogecoin yükselirken Bitcoin direnci artıyor

Bitcoin (BTC), yatırımcılar fiyatın nereye yöneleceği hakkında ipuçları ararken 1 Kasım Wall Street açılışında hareketsiz ktopladı.

BTC/USD 1 saatlik mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

BTC sat sat duvarına rağmen kırılma umudu devam ediyor

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan verilere göre BTC/USD, gece boyunca dar bir aralıkta seyretti ve gün içinde Bitstamp’ta 20.681 abd parasılık konumel en zirve seviyeleri gördü.

Piyasalar, 2 Kasım’da açıklanması planlanan faiz oranlarıyla ilgili ABD Merkez Bankası’ndan gelecek havadisleri dört gözle bekliyordu.

Satış emirlerinin zaten yükseldiğını paylaşan zincir ardü izleme kaynağı Material Indicators, “Binance emir defteri bir Tetris oyunu gibi görünmeye başlıyor,” ifadelerini kullandı.

Paylaşılan bir grafik de 31 Ekim’deki aylık kapanışta 30 bin abd parasıın hemen altına direncin eklendiğini gösterdi.

“Çarşamba günü FED’den gelecek olan sinyaller her şeyi değiştirebilir.”

BTC/USD emir defteri verileri (Binance). Kaynak: Material Indicators/Twitter

Bu arada trader Crypto Tony de BTC/USD’nin sergilediği en yeni performansa dayanarak, yukarı yönlü bir hareket olma ihtimalinin altını çizdi.

Trader, paylaştığı grafiğin yanında, “Boğalar, destek bölgesini savunmak için doğru zamanda devreye girdi,” ifadelerini kullandı.

“Şimdi asıl soru şu, bulunduğumuz noktadan mı bir sıçrzamanış göreceğiz yoksa likidite düşüşlerini gidermek için diplara dtopladıktan zaman en yenira mı?.”

BTC/USD konuşmalı grafik. Kaynak: Crypto Tony/Twitter

Coinglass’tan alınan verilere göre Bitcoin için aylık kapanış, 20.500 abd parası civarındaydı. Ve bu rakam, eylül ve ekim aylarındaki yüzde 5,6’lık kazanımlara göre az da olsa bir artışa işaret etti.

BTC/USD aylık getiri grafiği (ekran görüntüsü). Kaynak: Coinglass

DOGE yükselişte

Dogecoin (DOGE), gün içinde kazançlarını artırarak ABD abd parasıı bazında nisan en yeniundan ve BTC olarak fiyatlandırılmış Haziran 2021’den beri en zirve seviyesine ulaştı.

“Şüphesiz, Elon Musk’tan Doge hakkında daha fazla tweet görmeye devam edeceğiz.”

Popüler trader Anbessa ise mevcut seviyelerde DOGE ekleme meselesunda dikkatda bulundu.

DOGE/BTC 1 7 günlık mum grafiği (Binance). Kaynak: TradingView

Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz hepsini kapsayan önemli bilgileri sağlamzamanı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce özü araştırmalarını yapmalı ve en yeniuçlarının hepsini kapsayan sorumluluğunu taşımalıdır. Bu yazı yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.