Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Doktorun feci en yeniu yakınlarını kahretmişti! Ataşehir’deki kazada acı detay ortaya belirlendi: Annesi ve babasını beklerken…

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan, talihsiz kazada hayatını kaybeden doktor Buğra Kaan Yücebaş’ın yengesi Aslı Durlanık’ın gözyaşları içinde sarf ettiği duyurular kahretti. Yenge Durlanık, yeğeni için “Kuzu gibiydi, kimseyi incitmeyen… Ölüm hiç yakışmadı ona” diye meseleştu. Öte yandan kazaya karışan kamyonet şoförünün olay konuminden kaçtığı ileri sürüldü. İşte acı olzamanın hepsini kapsayan ayrıntıları…

2f546c86a4c9cba1e185ae382a6c38ab

ÖNCE TAKSİYE, SONRA KALDIRIMDA BEKLEYENLERE ÇARPTI

Kaza, Kzamanışdağı Mahallesi Kzamanışdağı caddesinde saat 05.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde ilerleyen 34 FTG 740 plakalı kamyonet, henüz bilinmeyen nedenle yol kenarındaki taksiye çarptıktan devamında ktopladırımda bekleyen 2 kişiye çarptı. Kazada ktopladırımdaki yayalardan Samet Şenelen yaralanırken, doktor Buğra Kaan Yücebaş olay konuminde hayatını kaybetti. Kazaya karışan kamyonet şoförünün olay konuminden kaçtığı iddia edildi.

810e6a92930ceb37457844437ec16adf

AİLESİNİ BEKLİYORMUŞ

Kaza konuminde Cumhuriyet Savcısı ve olay konumi inceleme ekipleri inceleme uyguladı. Olay konuminde hayatını kaybeden kişinin Buğra Kaan Yücebaş olduğu tespit edildi. Yücebaş’ın dükkanın önünde anne ve babasını beklerken kamyonetin çarptığı belirtildi.

atasehirde-kamyonetin-carptigi-doktor-hayatini-kaybetti_9742_dhaphoto2

ÖLEN DOKTORUN YENGESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Kaza havadisini alarak olay konuminde gelen yengesi Aslı Durlanık gözyaşlarına boğuldu.

atasehirde-kamyonetin-carptigi-doktor-hayatini-kaybetti_9742_dhaphoto3

Kazzamanı telefona babasından öğrendiğini anlatan Aslı Durlanık “Buğramızı kaybettik. Anne baba burzamanı işletiyorlardı. O da yardımcı oluyordu. Kuzu gibiydi, çok tatlıydı. Hiç kimseyi incitmezdi. Ölüm yakışmadı ona.” dedi.

atasehirde-kamyonetin-carptigi-doktor-hayatini-kaybetti_9742_dhaphoto4

Kazada hayatını kaybeden 26 yaşındaki Buğra Kaan Yücebaş’ın Acil Serviste Pratisyen Hekim olarak görev uyguladığı öğrenildi. Polisin kaza ile ilgili soruşturması devam ediyor.

atasehirde-kamyonetin-carptigi-doktor-hayatini-kaybetti_9742_dhaphoto7

atasehirde-kamyonetin-carptigi-doktor-hayatini-kaybetti_9742_dhaphoto10

atasehirde-kamyonetin-carptigi-doktor-hayatini-kaybetti_9742_dhaphoto11

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sosyal medyada aldandı, lüks minibüsün içinde kabusu yaşadı!Sosyal medyada aldandı, lüks minibüsün içinde kabusu yaşadı!
Tüm ipler Putin'in elinde! Rusya'dan net mesaj geldiTüm ipler Putin’in elinde! Rusya’dan net mesaj geldi
Hakimler duruşma için ayaklarına gitti! İfadeleri mahkeme salonu yerine bakın nerede alındıHakimler duruşma için ayaklarına gitti! İfadeleri mahkeme salonu konumine bakın nerede yapıldı