Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Elon Musk temizliğe start verdı! Aldığı en yeniuçı resmen duyurdu: Profiline o ibareyi koymayan pişman olacak

Elon Musk Twitter’ı satın topladığından beri platform birçok değişikliğe uğradı. Çok szamanıda çalışanın işten çıkartılmasının yanı sıra, mavi tiki aylık 8 birima satacak şekilde değiştirmesi çok meseleşuldu. Musk bununla da kalmadı ve Twitter’da daha birçok değişiklik yaşanacağının ipucunu verdi. Ancak ünlü milyarder şimdi Twitter’da sık sık karşılaşan taklit hesaplarla ilgili bir en yeniuç topladı. Anlaşılan o ki Musk temizliğe start verdı. Musk’ın topladığı en yeniuç ise Twitter kişisilarını da sevindirecek gibi duruyor.

ELON MUSK’TAN TAKLİT HESAP KARARI! TEMİZLİĞE BAŞLADI

Elon Musk, Twitter’daki taklit hesapların kalıcı olarak askıya alınacağını duyurdu. Sosyal medya şirketinin yeni sahibi olan Musk, taklit hesapları kalıcı olarak askıya alacaklarını bildirdi.

FILE PHOTO: Illustration shows Elon Musk image on smartphone and printed Twitter logos

PARODİ HESAP İFADESİNİ KOYMAYAN PİŞMAN OLACAK

Elon Musk, Twitter’dan uyguladığı duyuruda, profiline “parodi hesap” ifadesinin meselelmaması halinde taklit hesapların kalıcı olarak askıya alınacağını belirtti.

MAVİ TİK MESELESİ

Musk, paylaşımında onaylı hesap olarak bilinen “mavi tik” uygulamasını ücretli hale getirdiğini ve herhangi bir isim değişikliğinin, “mavi tik rozeti”nin geçici kaybolmasına neden olacağını ifade etti.

Öte yandan, geçmişte söz meselesu hesaplar askıya alınmadan önce dikkat edildiğını anımsatan Musk, yeni dönemde herhangi bir dikkatnın yapılmayacağını kaydetti.

Musk, onaylı hesap uygulamasının yaygınlaşmasıyla toplumun sesinin daha güçlü çıkacağını savunarak, Twitter’ın “dünyadaki en doğru bilgi kaynağı” olması gerektiğine işaret etti. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Facebook, Instagram ve WhatsApp...Facebook, Instagram ve WhatsApp…
İstanbul için kar yağışı tahmini! İstanbul için kar yağışı olabilitei!
Kabus yeniden hortladı! Mayıs ayının başından bu yana böylesi görülmediKabus yeniden hortladı! Mzamanıs zamanının başından bu yana böylesi görülmedi