Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Elon Musk’ın parfümü ‘Burnt Hair’ bitti! Binlerce şişe sattıktan devamında tüözüğini duyurdu

Elon Musk, geçtiğimiz zamanlarda parfüm işine girmiş, Burn Hair (yanmış saç) isimli bir parfümü 100 abd parasıdan sat sata çıkarmıştı. Ünlü milyarder özü parfümünün duyurusunda devamında Twitter biyografisini “Parfüm Satıcısı” olarak değiştirmişti. Elon Musk parfümü Burn Hair hakkında Twitter üzerinden yeni bir duyuru etti.

ELON MUSK’IN PARFÜMÜ HAKKINDA YENİ GELİŞME

Musk, dün sabaha karşı paylaştığı ilk tweet ile 28.700 şişe Burnt Hair parfümün satıldığını duyurdu. “Bu benzersiz, sınırlı szamanıda üretilen koleksiyon parçasından sadece 1.300 adet ktopladı.” dedi.

Elon Musk tweet

Sabah saatlerinde tekrar bir tweet atan Musk bu kez parfümün tüözüğini açıkladı.

Musk tweet

“SİZ PARFÜMÜNDEN ALIN Kİ BEN DE TWITTER’I ALABİLEYİM”

Elon Musk, daha önce sosyal ağ Twitter’ı satın almak için verdiği teklifi tekrar gündeme getirmiş ve özü yönetimi altındaki bir Twitter için takipçilerinden parfüm satın almalarını istemişti. Musk bu meseleda “”Lütfen parfümümü satın alın, böylece Twitter’ı satın alabilirim” ifadesini kullanmıştı. Diğer bir deyişle, “Siz parfümümden alın ki ben de Twitter’ı alabileyim” demişti. Nitekim Elon Musk’ın istediği olmuş gibi görünüyor zira parfüm tüözü. Şimdi gözler Musk’ın Twitter anlaşmasında.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Her şeyin zamlandığı ancak telefonların ucuzladığı o yer!Her şeyin zamlandığı yine de telefonların ucuzladığı o konum!
Gündem olacak hareket! Kılıçdaroğlu, o fotoğrafı yere attıGündem olacak hareket! Kılıçdaroğlu, o fotoğrafı konume attı
Son ankette çarpıcı sonuçlar! AK Parti, CHP ve İYİ Parti...Son ankette çarpıcı en yeniuçlar! AK Parti, CHP ve İYİ Parti…