Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Elon Musk’ın Yaptığı Paylaşım Bitcoin Dönüm Noktaları Mı?

Kripto paralarla oldukça ilişkili olan Tesla CEO’su Elon Musk, 14 Temmuz 2021 zamaninde uyguladığı bir paylaşımla çok meseleşulmuştu. 

Yaptığı paylaşım esnasında 32 bin abd parası civarında bulunan Bitcoin’in daha devamında yükselerek 69 bin abd parasıa görecek şekilde gitmesi insanların aklında şüphe oluşturdu.Resim

Verdiği ilk 3 szamani 48-61-68 olan Elon Musk’ın paylaşım ardından Bitcoin kısa bir süre içerisinde bu seviyelere ulaşmıştı.

Paylaşım esnasında

Paylaşımdan devamında

Elon Musk’ın verdiği szamanilarda 4. ve 5. olan 61 ve 20 szamanilarının ardından 74 szamanisının Bitcoin’e göre verilmiş olması durumunda düşüş trendinin bitmiş olduğu anlamına gelebilir.

Birçok yorumcu ve danışmanı Bitcoin’in 20 bin abd parasıa görecek şekilde düşmeyeceğini düşünmesine rağmen Elon Musk’ın verdiği szamanilar içerisinde konum alması ve fiyatın o bölgeye düşmüş olması bir devamındaki hedefin 74.000 abd parası olacağı yönünde iddialar ortaya çıkardı.

Ancak Elon Musk uyguladığı paylaşımda bir kişiyle meseleştuğu ve ona szamanilarla ifade edilen bir alfabeyle cevap verdiği belirtiliyor.

Resim

Elon Musk’ın sadece meseleştuğu kişiyi onayladığı söyleniyor.

Konuşma esnasında olsa bile bu szamaniların Bitcoin’in dönüm noktaları olduğunu düşünen insan szamanisı oldukça fazla szamanida bulunuyor. Bu düşünceye göre Bitcoin’in bir devamındaki hedefi 74.000 abd parası seviyeleri.