Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Eminem ve Snoop Dogg yeni kliplerinde BAYC’ye konum verdi!


Her ikisi de Dr. Dre’nin himayesinde olan Snoop Dogg ve Eminem, yalnızca bir buçuk yıl önce araları bozulmuş gibi bir görüntü çiziyordu. İkili, şimdi ise Bored Ape olarak konum ettikları yeni bir klip için bir araya geldi.

Eminem, 24 Haziran zamanli gönderisinde “From The D 2 The LBC” adlı yeni şarkıyı duyurdu. Gönderide konum verilen tekli kapağında ikiliyi ve Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) bağlılıklarını simgeleyen iki maymun çizimi bulunuyor. Ünlü rapçi, hemen ardından da video klibi tanıtan bir gönderi paylaştı.

İki hip-hop efsanesi, takipçileriyle yeni bir müzik klibi paylaşmak için yeniden bir araya geldi. Klipte bu kez Ethereum tabanlı popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club (BAYC) da konum alıyor.

“From The D 2 The LBC” adlı klipte Eminem ve Snoop Dogg, maymun animasyon karakterleri olarak görülüyor. Müzik videosu 1st AMENDMENT ve Young California prodüksiyonunda ve BAYC iş birliğinde çekildi.

Videoda Bored Ape stili avatarlara dönüşen Emine ve Snoop Dogg klibi, ikili tarafından Ape Fest 2022’de özel olarak gösterilmişti.

Hem Eminem hem de Snoop NFT dünyasıyla yakından ilgili. NFT pazar konumi OpenSea’den 462 bin birima alışveriş yapan Eminem, Bored Ape Yacht Club’ın bir üyesi olmuştu.

Snoop Dogg ise nisan zamanında MoonPay’in büyük yatırımcılarından biri olarak duyurulmuştu. Platformun diğer yatırımcıları arasında Justin Bieber, Bruce Willis ve Ashton Kutcher konum alıyor.