Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
En en yeni 1995 yılında gerçekleşmişti! NASA’dan yıllar zaman en yenira bir ilk

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), en en yeni 1995 yılında roket fırlattığı Avustralya’daki faaliyetlerine yeniden başlıyor. NASA, 1995’ten bu yana ilk kez Avustralya’nın kuzey bölgesinden üçlü roket fırlatacak.

“NASA’NIN 1995’TEN BERİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİ İLK FIRLATMA”

The Sydney Morning Herald’ın havadisine göre, Avustralya Başbakanı Anthony Albenese, üçlü roket fırlatılmasının NASA’nın ülkesinde 1995’ten beri gerçekleştireceği ilk fırlatma etkinliği olduğunu duyurdu.

Albenese duyurusında, “Bu proje, Avustralya’nın uzay sektörünü yeni bir döneme taşımak için küresel ve konumel endardriyi bir araya getirecek.” ifadesine konum verdi.

NASA-1

Bilim ve Sanayi Bakanı Ed Husic, projede ABD ile olan iş birliğinin derinliğine dikkati etti.

Husic, “Uzay, bölgesel alanlar da dahil olmak üzere ekonomimizi güçlendiriyor ve çeşitli alanlarda istihdam yaratıyor.” dedi.

Üç roket, “yıldızların ışığının, etraflarındaki gezegenlerin atmosferini nasıl etkilediği” gibi meselelarda araştırma yapmak için kullanılacak araçları taşıyacak.

İLK FIRLATMA 26 HAZİRAN’DA

Avustralya’nın kuzeyindeki Arnhem Uzay Merkezi’nden 26 Haziran’da işe koyulyacak fırlatmalar için yaklaşık 75 NASA peren yenieli Avustralya’da olacak.

3 en yenidaj roketi için 26 Haziran, 4 Temmuz ve 12 Temmuz zamanleri belirlendi.

Son fırlatma 12 Temmuz’da gerçekleştirilecek.

NASA roketleri Avustralya’da en en yeni 1995’te fırlatılmıştı. (AA-İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Milyonluk araç yolda kalınca bakın ne yaptılarMilyonluk araç yolda kalınca bakın ne onayladılar
Dışişleri Bakanlığından Avrupa Parlamentosuna tepki: ReddediyoruzDışişleri Bakanlığından Avrupa Parlamentosuna tepki: Reddediyoruz
Binlerce kişi bu haberi bekliyordu! Yasa teklifi TBMM'ye sunulduBinlerce kişi bu havadisi bekliyordu! Yasa teklifi TBMM’ye sunuldu