Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
‘Eşimin çamaşırlarını gördünüz’ cinayetinde yeni gelişme! “5 mermi koydum, tak tak tak” demişti

Arkadaşlarının, özüsi uyurken eşinden anahtarı alıp eşinin çamaşırlarının asılı olduğu evine girmelerine sinirlenen Ramazan Gögerçin hışımla evden çıkıp eşini ettiktan devamında arabada arkadaşlarını arzamanıp buluşma teklif etmişti. Gögerçin’in bu sırada “Bu tabancanın içine beş mermi koydum, üçünüz de beni tatmin edemezsiniz. Tak tak tak” dediği kaydedilmişti. Arkadaşı Gögerçin ile buluştuklarında aralarında çıkan tartışma en yeniucu ölümüne neden olan Sefa Numan T. 12 yıldan 18 yıla dek hapsi istendi. İşte olzamanın ayrıntıları…

c88f1b9e-c8eb-4ea3-9be4-db772d8e1397

Olay, Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 31 Temmuz 2020 güninde Derince Mersincik Mahallesi’nde bulunan ormanlık alanda meydana geldi. İddiaya göre, Ö. Gögerçin, ailesine bayram ziyaretine gitmek için eşi Ramazan Gögerçin’i uyandırmak istedi. Eşinin uyanmaması üzerine Ö. Gögerçin, ailesinin yanına gitmek için evden belirlendi. Apartman merdiveninde eşinin arkadaşları Sefa Numan T. ve Erbil D. ile karşılaşan Ö. Gögerçin, eşinin evde uyuduğunu söyledi. Erbil D., Ö. Gögerçin’den anahtarı alarak eve belirlendi. Sefa Numan T. ise Ö. Gögerçin’i ailesinin evine bırakarak Erbil D.’nin yanına döndü. İkili, Ramazan Gögerçin uyuduğu esnada balkonda bir süre oturdu.

ORMANLIK ALANDA BULUŞAN ARKADAŞLAR ARASINDA TANSİYON YÜKSELDİ

İddiaya göre, uykusundan uyanan Ramazan Gögerçin, arkadaşlarını balkonda görüp sinirlenerek öfkeyle evinden belirlendi. Eşini ailesinin evinden alan Gögerçin, daha devamında Sefa Numan T.’yi arayarak, Mersincik Mahallesi’ndeki ormanlık alanda buluşma teklifinde bulundu. Ormanlık alanda buluşan 3 arkadaş arasında tansiyon yükseldi. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle yaşanan arbedede Ramazan Gögerçin ve Sefa Numan T. silahla vurularak yaralandı. Gögerçin hayatını kaybederken, Sefa Numan T. ise tutuklandı.

1907c4d5-b42d-489b-8695-fdeca5378da7

12 YILDAN 18 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Sefa Numan T.’nin Kocaeli 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmasına devam edildi. Duruşmaya sanık ve taraf avukatları katıldı. Avukatların savunmasının ardından mütalaasını sunan savcı, sanığa karşı haksız tahrik hükümleri uygulanmasını istekonumek, 12 yıldan 18 yıla görecek şekilde hapis cezası ile cezalandırılmasını talep etti. Mahkeme heyeti, avukatların süre talep etmesi üzerine duruşmzamanı erteledi.

“ÜÇÜNÜZ DE BENİ TATMİN EDEMEZSİNİZ”

Öte yandan, sanık hakkında hazırlanan iddianamede, Ramazan Gögerçin’in uyandığında, arkadaşlarının evde olmasına sinirlendiği, aracına binerek eşini ailesinin evinden ettiğı ve “Bu tabancanın içine beş mermi koydum, üçünüz de beni tatmin edemezsiniz. Tak tak tak” dediği, ardından Sefa Numan T.’yi arayarak buluşma teklifinde bulunduğu belirtilmişti.

8764cfff-f86d-4786-bbdb-24694375085a

EŞİNE AİT ÇAMAŞIRLARI GÖREN ARKADAŞLARINA SİNİRLENDİ

Aynı zamanda iddianamede, Gögerçin’in ormanlık alanda buluştuğu arkadaşlarına, “Aceleniz neydi? Benim evime gelecek görecek şekilde acele işimiz neymiş? Uyurken benim evime giriyorsunuz. Eşimin çamaşırları orada asılıyken siz nasıl eve girip keyif yapıyorsunuz?” dikonumek Sefa Numan T. ve Erbil D.’ye tokat attığı ifade edilmişti.

İddianamede, Sefa Numan T.’nin Gögerçin’i uzaklaştırmaya çalıştığı esnada, Ramazan Gögerçin’in elindeki silahın ateş ettiğı, silahtan çıkan kurşunların Sefa Numan T.’nin parmağını yaraladığı, Gögerçin’in de boyun ve karın bölgesine isabet ettiği bilgileri konum almıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kabusu yaşayan Elvan: Mangal yanıyormuş gibi canice izlediKabusu yaşayan Elvan: Mangal yanıyormuş gibi canice izledi
Feci kaza: Takla atıp otobüs durağına daldı!Feci kaza: Takla atıp otobüs durağına detti!
Erdoğan'ın sözleri sonrası bomba yorum: "Erken seçim kapıya dayandı"Erdoğan’ın konuşmalari devamındası bomba yorum: “Erken seçim kapıya dayandı”