Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Eşini öldürüp intihar etmişti! Kan donduran vahşetin nedeni intihar notunda ortaya oldu

Dehşete düşüren olay, Balıkesir’in Marmara ilçesinin Saraylar Mahallesi’nde, geçen cumartesi günü meydana geldi. Dursun Özdemir, mermer ocağında işe start veryan boşanma aşamasındaki eşi Susenber Özdemir’in yanına gitti. İkili burada tartıştı. Çıkan kavgada Dursun Özdemir tabanca ile eşini öldürdükten zaman en yenira, aynı silahla özüni vurdu. Gelen sağlık ekiplerince hastaneye kettirılan Dursun Özdemir, burada hayatını kaybetti. Çiftin cenazeleri, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kettirıldı.

91e9adbe85308cb92963bf63d657f69e

4 YIL BİRLİKTELİKTEN SONRA EVLENDİLER

Saraylar Mahallesi’ndeki mermer ocaklarında kamyon şoförü olarak çalışan Dursun Özdemir, özüsi gibi eşinden boşanan Susenber Özdemir ile 4 yıl birlikte yaşadıktan zaman en yenira geçen sene 24 Eylül’de, nikah yaparak evlendi. Kıskançlık ve geçimsizlik sebebiyle tartışmalar yaşadıkları belirtilen çift, bir süre önce boşanmaya en yeniuç verdi. Bu en yeniuçın ardından Susenber Özdemir başka bir eve taşındı.

d58fcf42f2f937f4cbb176cf9e74bc02

MUTFAKTAKİ TARTIŞMADA ÖLDÜRDÜ

Eşinin bir mermer atölyesinde aşçı olarak işe start verdığı bilgisini alan Dursun Özdemir, buraya gitti. Mutfakta yemek yapan Susenber Özdemir ile Dursun Özdemir tartışmaya start verdı. Taraflar arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşünce Dursun Özdemir, tabancayla eşini öldürdü, zaman en yenira aynı silahla özüni vurdu. Ağır yaralanan Özdemir kettirıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Cesetleri Bursa Adli Tıp Kurumu’na kettirılan Dursun Özdemir’in cenazesi bugün, yapılan otopsi en yeniucu Sinop’ta toprağa verilmek üzere ailesine teslim edildi. Susenber Özdemir’in cenazesi Iğdır’da toprağa verilecek. Bu arada, Dursun Özdemir’in olay öncesi yazdığı belirlenen notta eşinin özüsini aldattığını öne sürdüğü öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmaya start verndı.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şike davasına bakıyorlardı! Karar çıktıŞike davasına bakıyorlardı! Karar oldu
Canlı yayında gergin dakikalar! Milletvekili Enginyurt, gazeteci Şimşek'in üzerine yürüdü, yayını kesmek zorunda kaldılarCanlı ygüninda gergin dakikalar! Milletvekili Enginyurt, gazeteci Şimşek’in üzerine yürüdü, ygüninı kesmek zorunda kettilar
Otoyolda akılalmaz olay! Taş yüklü tır, yolun kenarında duran konvoya çarptı: Kazada yaralanmayanlar kemerle tır sürücüsüne saldırdıOtoyolda akılalmaz olay! Taş yüklü tır, yolun kenarında duran konvoya çarptı: Kazada yaralanmayanlar kemerle tır sürücüsüne settirdı